2. Verfahren
Verfahren
Titel: Teleopieka dla mieszkańców Wrocławia
Beschreibung: Teleopieka dla mieszkańców Wrocławia, szczegółowy zakres określony jest w dokumentach zamówienia
Interne Kennung: ZP/PNUS/35/2025/WPM
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85321000 Verwaltungsdienste im Sozialwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Teleopieka dla mieszkańców Wrocławia, szczegółowy opis zamówienia znajduje się w dokumentach postępowania
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zapewnienia całodobowego dostępu do Centrum Teleopieki dla dodatkowych 100 Uczestników Projektu, dla których zostanie uruchomiony System oraz którym dostarczone będą Urządzenia Komunikacyjne