2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zajištění bezpečnostních služeb MZe
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je zajištění bezpečnostních služeb v objektu zadavatele na dobu neurčitou. Cílem realizace bezpečnostní služby v objektu zadavatele jsou následující požadavky: - chránit majetek a práva zadavatele, chránit životy, zdraví a práva zaměstnanců zadavatele a osob, které se budou v objektu zadavatele oprávněně vyskytovat, - preventivně působit, včas odhalovat a zabraňovat mimořádným situacím (požár, havárie atd.), - zabezpečit, aby požadavky zadavatele na udržení, zlepšení pracovního prostředí a klidu k práci, byly naplňovány ve vysoké kvalitě, - vytvářet (zabezpečit) reprezentativní a profesionální první kontakt s návštěvníky a zaměstnanci v recepci budovy ve vysoké kvalitě, - zajistit obsluhu vjezdových závor a kontrolu osob vstupujících do objektu, - zajistit obsluhu telefonní ústředny.
Interne Kennung: P26V00000673
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79713000 Bewachungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten, 79992000 Empfangsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si tímto vyhrazuje možnost využít institutu vyhrazené změny závazku ze smlouvy v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ. Objednatel si dle § 100 odst. 1 ZZVZ vyhradil, že je změna ceny možná na základě návrhu dodavatele v případě, kdy dojde ke změně výše základní hodinové sazby minimální mzdy dle příslušných právních předpisů. Veškeré podrobnosti k této vyhrazené změně závazku jsou uvedeny v čl. 5.5 Závazného textu návrhu smlouvy. Zadavatel si dále v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku ze smlouvy na veřejnou zakázku spočívající v možnosti rozšířit rozsah poskytovaných služeb o obsluhu telefonní ústředny zadavatele v pracovních dnech v době od 8:00 do 18:00 hodin jednou osobou dodavatele nad rámec základního personálního obsazení služeb. Cena za plnění poskytované na základě této vyhrazené změny bude stanovena podle jednotkové hodinové ceny za obsluhu telefonní ústředny uvedené účastníkem v cenové nabídce. Zadavatel bude hradit pouze skutečně poskytnutý rozsah služby. Uplatnění této vyhrazené změny nemění celkovou povahu veřejné zakázky, neboť se jedná o službu věcně a provozně související s předmětem veřejné zakázky, kterým je zajištění bezpečnostních služeb a služeb s nimi souvisejících v objektu zadavatele. Podrobněji viz čl. 4.6 Závazného textu návrhu smlouvy. Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje právo změnit dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky. Tato vyhrazená změna závazku ze smlouvy je blíže specifikována v čl. 4.7 Závazného textu návrhu smlouvy.