2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup fabrycznie nowego średniego samochodu specjalnego pożarniczego, ratowniczo – gaśniczego z napędem 4x4 dla OSP Łabuńki
Beschreibung: 4.1. Przedmiotem zamówienia jest zakup fabrycznie nowego średniego samochodu specjalnego pożarniczego, ratowniczo – gaśniczego z napędem 4x4 dla OSP Łabuńki w ramach realizacji zadania publicznego pn.: „Zapewnienie gotowości bojowej jednostki ochrony przeciwpożarowej włączonej do krajowego systemu ratowniczo – gaśniczego”. 4.2. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności: a) dostawę fabrycznie nowego samochodu specjalnego pożarniczego, ratowniczo – gaśniczego z napędem 4x4, b) dostarczenie niezbędnego opisu technicznego (w języku polskim), c) dostarczenie wraz z zamówieniem wymaganej do obsługi instrukcji w języku polskim oraz kompletu dokumentów niezbędnych do rejestracji pojazdu, d) przeszkolenie osób wskazanych przez Zamawiającego w zakresie obsługi pojazdu. Koszty wszelkich materiałów niezbędnych do przeprowadzenia szkolenia ponosi Wykonawca.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001