2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zaměření tras kabelového vedení veřejného osvětlení včetně měření izolačního stavu – I. etapa
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je provedení geodetického zaměření tras kabelového vedení veřejného osvětlení včetně měření izolačního stavu na území města Mostu. Účelem veřejné zakázky je získání skutečných a ověřených údajů o trasách kabelového vedení veřejného osvětlení, identifikace propojení mezi jednotlivými prvky soustavy veřejného osvětlení a zjištění technického stavu kabelových vedení prostřednictvím měření izolačního stavu a průchodnosti vodičů.
Interne Kennung: 9015/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71330000 Verschiedene von Ingenieuren erbrachte Dienstleistungen, 71314000 Dienstleistungen im Energiebereich
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku ze smlouvy s vybraným zhotovitelem/dodavatelem v průběhu plnění předmětu veřejné zakázky, a to výhradu prodloužení doby pro dokončení (změna termínu plnění): • V případě vzniku mimořádných nepředvídatelných a neodvratitelných okolností (vyšší moc), kterými jsou zejména živelné pohromy, epidemie či závažné společenské události, tj. situace, která znemožní provádět stavební práce nebo realizaci dodávek (např. výrobu, dopravu, instalaci či zprovoznění vybavení). Lhůta ke splnění smluvních povinností se v takovém případě prodlužuje o dobu, kdy nebylo možné plnění realizovat. Lhůta plnění může být prodloužena o dny, kdy tato situace trvala, pokud nemožnost plnění přesáhla v souhrnu dobu 1 týdne. Zhotovitel/dodavatel se zprostí odpovědnosti za prodlení pouze v rozsahu, v jakém nemožnost plnění přesáhla dobu 1 týdne. Tyto dny musí být zapsány ve stavebním deníku nebo jiné odpovídající evidenci plnění a doloženy relevantními doklady (např. popisem nebo dokladem o dané situaci), ze kterých bude jednoznačně vyplývat, že v důsledku této situace nebylo možné plnění realizovat. Zadavatel si ve smyslu § 100 odst. 1 ZZVZ dále vyhrazuje možnost změny závazku ze smlouvy a připouští navýšení nabídkové ceny v průběhu trvání smlouvy v případě zvýšení zákonem stanovené sazby daně z přidané hodnoty dle zákona č. 235/2004 Sb., o dani z přidané hodnoty. V takovém případě bude nabídková cena upravena dle sazeb daně z přidané hodnoty platných v době vzniku zdanitelného plnění za práce a dodávky neprovedené a nevyfakturované.