580189-2025 - Wettbewerb
Polen – Elektrobusse – Zakup taboru autobusowego w ramach zadania „Rozwój infrastruktury mobilności miejskiej na terenie Obszaru Funkcjonalnego Radomia – etap I”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup taboru autobusowego w ramach zadania „Rozwój infrastruktury mobilności miejskiej na terenie Obszaru Funkcjonalnego Radomia – etap I”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup taboru autobusowego w ramach zadania „Rozwój infrastruktury mobilności miejskiej na terenie Obszaru Funkcjonalnego Radomia – etap I”. Zamówienie jest realizowane w ramach zadania budżetowego pn. „Rozwój infrastruktury mobilności miejskiej na terenie Obszaru Funkcjonalnego Radomia – etap I i II”. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje: Zamówienie podstawowe: a) dostawę 10 sztuk fabrycznie nowych autobusów elektrycznych klasy maxi o długości 12 m (+/-5%), b) dostawę 10 sztuk jednowyjściowych, mobilnych ładowarek zajezdniowych o mocy min. 120 kW każda, do siedziby Zamawiającego/Operatora, c) przeprowadzenie szkoleń pracowników z obsługi autobusów (kierowcy, pracownicy serwisu) i urządzeń ładujących.
Interne KennungDZ.2603.43.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144910 Elektrobusse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34121100 Busse für den öffentlichen Verkehr, 34121400 Niederflurbusse, 31158100 Batterieladegeräte
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup taboru autobusowego w ramach zadania „Rozwój infrastruktury mobilności miejskiej na terenie Obszaru Funkcjonalnego Radomia – etap I”. Zamówienie jest realizowane w ramach zadania budżetowego pn. „Rozwój infrastruktury mobilności miejskiej na terenie Obszaru Funkcjonalnego Radomia – etap I i II”. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje: Zamówienie podstawowe: a) dostawę 10 sztuk fabrycznie nowych autobusów elektrycznych klasy maxi o długości 12 m (+/-5%), b) dostawę 10 sztuk jednowyjściowych, mobilnych ładowarek zajezdniowych o mocy min. 120 kW każda, do siedziby Zamawiającego/Operatora, c) przeprowadzenie szkoleń pracowników z obsługi autobusów (kierowcy, pracownicy serwisu) i urządzeń ładujących. Szczegółowo przedmiot zamówienia określony został w: a) opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) - załącznik nr 9 do SWZ; b) wyliczeniu ceny ofertowej - załącznik nr 2 do SWZ; c) projektowanych postanowieniach umowy – załącznik nr 3 do SWZ; d) specyfikacji warunków zamówienia.
Optionen
Beschreibung der OptionenZamówienie opcjonalne: a) dostawa 2 sztuk fabrycznie nowych autobusów elektrycznych klasy maxi o długości 12 m (+/-5%), b) dostawa 2 sztuk jednowyjściowych, mobilnych ładowarek zajezdniowych o mocy min. 120 kW każda, do siedziby Zamawiającego/Operatora. Zamawiający zastrzega sobie możliwość wykorzystania zamówienia opcjonalnego w całości lub części. Szczegółowe warunki skorzystania z prawa opcji zostały określone w projektowanych postanowieniach umownych - załącznik nr 3 do SWZ.