2. Verfahren
Verfahren
Titel: Revitalizace endoskopického oddělení ONN a. s
Beschreibung: Předmětem zakázky jsou stavební úpravy a udržovací práce v prostorách endoskopického oddělení 4.NP pavilonu A, jejichž cílem je modernizace stávajících prostor, zvýšení kapacity dospávacího pokoje a zlepšení hygienických a provozních podmínek pro pacienty i personál. Součástí prací budou zejména úpravy svislých dělících konstrukcí a dveřních otvorů, opravy a výměny technicky a fyzicky zastaralých částí prostor, částečná obnova povrchů podlah a stěn a přemístění nebo doplnění technického vybavení. Práce nebudou zasahovat do nosných konstrukcí objektu.
Interne Kennung: 007/VS/2026/ZPŘ
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: V souladu s ustanovením § 53 ZZVZ
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45215100 Bauarbeiten für Gebäude im Gesundheitswesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45215140 Bau von Krankenhauseinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Revitalizace endoskopického oddělení ONN a. s.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vyhrazená změna závazku dle § 100 odst. 1 ZZVZ: a) V případě, že Objednatel obdrží kladné stanovisko od zřizovatele (KHK), bude zakázka na revitalizaci endoskopického oddělení v ONN a.s. realizována na základě písemné výzvy objednatele k započetí realizace zhotovitelem. b) A dále si objednatel vyhrazuje právo na stavební úpravy dispozičního řešení šatny ve 2. NP pavilonu A, a to konkrétně posunem dělící příčky mezi místností šatny a serverovnou a úpravou dotčených místností. • Objednatel je oprávněn uplatnit vyhrazenou změna vůči Poskytovateli, s nímž bude uzavřena smlouva o dílo, kdykoliv během platnosti a účinnosti smlouvy, nejpozději však 1 měsíc před uplynutím platnosti smlouvy. • Objednatel se zavazuje písemně vyrozumět Poskytovatele o využití vyhrazené změny závazku, přičemž zároveň uvede rozsah jeho využití. V případě využití závazku uzavře Objednatel s Poskytovatelem písemný dodatek. • Maximální hodnota vyhrazené změny závazku činní 499.000,00 Kč bez DPH