2. Verfahren
Verfahren
Titel: Keuring & Kalibratie Specialistisch Materieel
Beschreibung: Aanbesteding ten behoeve van het klein onderhoud de keuring & kalibratie van specialistisch materieel wat gebruikt wordt bij de aanleg en het onderhoud van gas- en elektriciteitsnetwerken De omvang van het project wordt bepaald door het huidige materieel bestand van ongeveer 25.000 actieve items die een kalibratieverplichting hebben. Dit bestand vertegenwoordigt een momentopname en kan in de toekomst veranderen.
Interne Kennung: ITR-1000972
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50433000 Eichdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Keuring & kalibratie van specialistisch materieel
Beschreibung: Keuring & kalibratie van specialistisch materieel wat ingezet wordt bij het onderhoud en de aanlag van gas- en elektriciteitsnetwerken De omvang van het project wordt bepaald door het huidige materieel bestand van ongeveer 25.000 actieve items die een kalibratieverplichting hebben. Dit bestand vertegenwoordigt een momentopname en kan in de toekomst veranderen.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Keuring & kalibraties van nieuw gestandaardiseerd specialistisch materieel