580221-2026 - Wettbewerb
Polen – Laborreagenzien – DOSTAWA PASKÓW POMIAROWYCH, MATERIAŁÓW KONTROLNYCH DO AUTOMATYCZNYCH GLUKOMETRÓW Z ICH NAJMEM WRAZ Z PODŁĄCZENIEM DO HIS
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDOSTAWA PASKÓW POMIAROWYCH, MATERIAŁÓW KONTROLNYCH DO AUTOMATYCZNYCH GLUKOMETRÓW Z ICH NAJMEM WRAZ Z PODŁĄCZENIEM DO HIS
BeschreibungZamówienie obejmuje dostawę pasków pomiarowych, materiałów kontrolnych do automatycznych glukometrów z ich najmem wraz z podłączeniem do HIS. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ Formularzu cenowym i Załączniku nr 2a do SWZ Parametry graniczne.
Interne Kennung4WSzKzP.SZP.2612.83.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der Optionen1. Wykonawcy nie przysługują względem Zamawiającego jakiekolwiek roszczenia z tytułu niezrealizowania pełnej ilości przedmiotu zamówienia. Niezrealizowana część umowy nie będzie większa niż 70% ceny brutto. Zamówienie gwarantowane wynosi 30% ceny brutto. Jeżeli Zamawiający skorzysta z prawa opcji Wykonawca zobowiązuje się umożliwić Zamawiającemu zakup dodatkowych ilości towaru na takich samych zasadach jak dostawy objęte zamówieniem gwarantowanym. 2. Zamawiający zastrzega, że część zamówienia określona jako prawo opcji jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Zamawiający może nie skorzystać z opcji w przypadku braku rzeczywistych potrzeb przedmiotu umowy, bądź braku środków finansowych na ten cel. 3. Skorzystanie z prawa opcji nie wymaga aneksowania przedmiotowej umowy. Pisemna forma powiadomienia wykonawcy o skorzystaniu z prawa opcji przez zamawiającego, jest wiążąca dla wykonawcy w zakresie realizacji wszystkich warunków określonych w niniejszej umowie dla zakupu realizowanego w ramach opcji. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji postanowienia niniejszej umowy obowiązują odpowiednio.