See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Groenonderhoud gebouwen
Beschreibung: Dit betreft in hoofdopdracht: het uitvoeren van duurzaam groenonderhoud rond campussen, regio- en klantenkantoren, logistieke gebouwen, eigen ophaalpunten en op terreinen met erfpacht nabij installaties kabeltelevisie. Behoren niet tot de scope van deze raamovereenkomst: het groenaanleg rond nieuwbouw, het groenonderhoud van binnenplanten, winterdiensten op parkings en het groenonderhoud rond netgebonden infrastructuur, grachten en bufferbekkens. In het kader van sociale inclusie en duurzame werkgelegenheid wordt de toegang tot de plaatsingsprocedure voorbehouden aan sociale werkplaatsen en aan ondernemers die de maatschappelijke en professionele integratie van gehandicapten of kansarmen tot doel hebben. En dit overeenkomstig met art. 15 v/d wet inzake overheidsopdrachten van 17/6/2016. Om toegang te hebben tot de plaatsingsprocedure voor deze raamovereenkomst, moet de inschrijver aan twee cumulatieve voorwaarden voldoen: • De inschrijver moet een onderneming zijn in de zin van artikel 15 van de wet inzake overheidsopdrachten van 17 juni 2016, i.e. een sociale werkplaats of een onderneming waarvan het doel bestaat in de maatschappelijke en professionele integratie van personen met een handicap of kansarmen • De inschrijver moet in ieder geval een werknemersbestand hebben dat voor minstens 30% bestaat uit personen met een handicap of kansarme werknemers. Werkplaatsen, ondernemers en programma's die beantwoorden aan gelijkaardige voorwaarden worden aanvaard.
Interne Kennung: FLU24D060
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen, 77312000 Unkrautjäten, 77312100 Unkrautvernichtung, 77313000 Pflege von Parkanlagen, 77314000 Grundstückspflege, 77315000 Saatarbeiten, 77340000 Baum- und Heckenschnitt
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: FLU24D060 - Antwerpen
Beschreibung: Dit betreft in hoofdopdracht: het uitvoeren van duurzaam groenonderhoud rond campussen, regio- en klantenkantoren, logistieke gebouwen, eigen ophaalpunten en op terreinen met erfpacht nabij installaties kabeltelevisie. Perceel: Antwerpen
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77312100 Unkrautvernichtung, 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen, 77312000 Unkrautjäten, 77313000 Pflege von Parkanlagen, 77314000 Grundstückspflege, 77315000 Saatarbeiten, 77340000 Baum- und Heckenschnitt
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De raamovereenkomst kan verlengd worden met maximaal 36 maanden.
Los: LOT-0010
Titel: FLU24D060 - Schelde-Waas
Beschreibung: Dit betreft in hoofdopdracht: het uitvoeren van duurzaam groenonderhoud rond campussen, regio- en klantenkantoren, logistieke gebouwen, eigen ophaalpunten en op terreinen met erfpacht nabij installaties kabeltelevisie. Perceel: Schelde-Waas
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: FLU24D060 - Zenne-Dender
Beschreibung: Dit betreft in hoofdopdracht: het uitvoeren van duurzaam groenonderhoud rond campussen, regio- en klantenkantoren, logistieke gebouwen, eigen ophaalpunten en op terreinen met erfpacht nabij installaties kabeltelevisie. Perceel: Zenne-Dender
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0002
Titel: FLU24D060 - Brugge-Middenkust
Beschreibung: Dit betreft in hoofdopdracht: het uitvoeren van duurzaam groenonderhoud rond campussen, regio- en klantenkantoren, logistieke gebouwen, eigen ophaalpunten en op terreinen met erfpacht nabij installaties kabeltelevisie. Perceel: Brugge-Middenkust
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: FLU24D060 - Ijzer-Mandel
Beschreibung: Dit betreft in hoofdopdracht: het uitvoeren van duurzaam groenonderhoud rond campussen, regio- en klantenkantoren, logistieke gebouwen, eigen ophaalpunten en op terreinen met erfpacht nabij installaties kabeltelevisie. Perceel: Ijzer-Mandel
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: FLU24D060 - Hageland-Dijle
Beschreibung: Dit betreft in hoofdopdracht: het uitvoeren van duurzaam groenonderhoud rond campussen, regio- en klantenkantoren, logistieke gebouwen, eigen ophaalpunten en op terreinen met erfpacht nabij installaties kabeltelevisie. Perceel: Hageland-Dijle
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: FLU24D060 - Kempen
Beschreibung: Dit betreft in hoofdopdracht: het uitvoeren van duurzaam groenonderhoud rond campussen, regio- en klantenkantoren, logistieke gebouwen, eigen ophaalpunten en op terreinen met erfpacht nabij installaties kabeltelevisie. Perceel: Kempen
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: FLU24D060 - Leie-Schelde
Beschreibung: Dit betreft in hoofdopdracht: het uitvoeren van duurzaam groenonderhoud rond campussen, regio- en klantenkantoren, logistieke gebouwen, eigen ophaalpunten en op terreinen met erfpacht nabij installaties kabeltelevisie. Perceel: Leie-Schelde
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: FLU24D060 - Limburg
Beschreibung: Dit betreft in hoofdopdracht: het uitvoeren van duurzaam groenonderhoud rond campussen, regio- en klantenkantoren, logistieke gebouwen, eigen ophaalpunten en op terreinen met erfpacht nabij installaties kabeltelevisie. Perceel: Limburg
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: FLU24D060 - Mechelen
Beschreibung: Dit betreft in hoofdopdracht: het uitvoeren van duurzaam groenonderhoud rond campussen, regio- en klantenkantoren, logistieke gebouwen, eigen ophaalpunten en op terreinen met erfpacht nabij installaties kabeltelevisie. Perceel: Mechelen
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: FLU24D060 - Schelde-Lieve
Beschreibung: Dit betreft in hoofdopdracht: het uitvoeren van duurzaam groenonderhoud rond campussen, regio- en klantenkantoren, logistieke gebouwen, eigen ophaalpunten en op terreinen met erfpacht nabij installaties kabeltelevisie. Perceel: Schelde-Lieve
Interne Kennung: 9