580240-2026 - Wettbewerb
Polen – Bau von Kläranlagen – Odbudowa oczyszczalni ścieków PWiK w Brzegu - Remont i przebudowa ciągu technologicznego części mechanicznej
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOdbudowa oczyszczalni ścieków PWiK w Brzegu - Remont i przebudowa ciągu technologicznego części mechanicznej
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie oraz wykonanie robót budowlano-montażowych, obejmujących budowę, odbudowę, przebudowę, remont oraz rozbudowę obiektów i instalacji na oczyszczalni ścieków w Brzegu w ramach przedsięwzięcia pn. „Odbudowa oczyszczalni ścieków PWiK w Brzegu - Remont i przebudowa ciągu technologicznego części mechanicznej”. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają dokumenty zamówienia.
Interne KennungTU-PN-11-2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45252100 Bau von Kläranlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 45231100 Bauarbeiten für Rohrleitungen, 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen, 45252200 Einrichtungen für Reinigungsanlagen, 45233120 Straßenbauarbeiten
5. Los
LosLOT-0001