See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Taxibot - Temporary service and maintenance - VEAT Notice
Beschreibung: Schiphol Nederland B.V. is voornemens een opdracht te verstrekken aan Smart Airport Systems (SAS) voor het onderhoud van de TaxiBot®-voertuigen die worden ingezet voor sustainable taxiing op Amsterdam Airport Schiphol. De opdracht omvat preventief en correctief onderhoud, inspecties, diagnoses, storingsanalyse, herstelwerkzaamheden, levering van onderdelen, softwarematige ondersteuning, toegang tot voertuigdata en diagnosetools, implementatie van modificaties en technische verbetermaatregelen, alsmede technische ondersteuning op locatie en op afstand. De opdracht heeft een maximale looptijd van drie jaar. Gedurende de huidige ontwikkelingsfase van de TaxiBot-operatie kan deze opdracht uitsluitend door SAS worden uitgevoerd wegens technische redenen, waaronder toegang tot fabrikantkennis, software, data, diagnosetools, technische documentatie en derdelijns ondersteuning.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50210000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste in Verbindung mit Luftfahrzeugen und anderen Einrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50110000 Reparatur und Wartung von Kraftfahrzeugen und zugehörigen Ausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0000