See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa mebli
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa mebli zad.1 Taborety medyczne zad.2 Wersalki, krzesła, fotele, wieszaki, zad.3 Ławki do poczekalni zad.4 Przebieralnia zad.5 Meble metalowe zad.6 Krzesła komputerowe zad. 7 Regały modułowe Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Częściami zamówienia są poszczególne zadania określone powyżej, tzn. zadania od 1 do 7. Zamawiający informuje, że Wykonawca może złożyć ofertę do maksymalnie 7 zadań (bez ograniczania ilości zadań na jednego Wykonawcę). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załączniki 2b.
Interne Kennung: DZ.3321.193.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Publikacja wstępnego ogłoszenia informacyjnego w zakresie określonym w art. 138 ust. 2 pkt 1 Pzp.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39000000 Möbel (einschließlich Büromöbel), Zubehör, Haushaltsgeräte (ausgenommen Beleuchtung) und Reinigungsmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192300 Möbel für ärztliche Zwecke, außer Betten und Tischen, 39113000 Verschiedene Sitze und Stühle, 39112000 Stühle, 39113100 Sessel, 39136000 Kleiderbügel und -haken, 39113600 Bänke, 39111100 Drehsitze, 39151300 Modulmöbel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: zad.1 Taborety medyczne
Beschreibung: 3.3. Wymagania Zamawiającego dotyczące przedmiotu zamówienia (– jeśli dotyczy): 1) oferowany wyrób medyczny musi posiadać atesty, certyfikaty i być zarejestrowany zgodnie z przepisami prawa wymagającymi posiadania atestów, certyfikatów oraz rejestracji, 2) oferowany wyrób medyczny musi być wprowadzony do obrotu i używania zgodnie z wymaganiami ustawy z dnia 7 kwietnia 2022r. o wyrobach medycznych ( Dz. U. z 2022r., poz. 974), 3) oferowany wyrób medyczny musi odpowiadać normom lub specyfikacjom technicznym obowiązującym dla tego wyrobu; W przypadku, gdyby oferowany wyrób medyczny nie wymagał zgłoszenia do Prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych Wykonawca zobowiązany jest do wykonania na własny koszt i we własnym zakresie wszelkich czynności niezbędnych do wypełnienia wszystkich wymogów prawa związanych z wprowadzeniem wyrobu do obrotu i używania na terenie Rzeczypospolitej Polskiej. Wykonawca zobowiązany jest wykonać takie czynności w terminach wynikających z obowiązujących przepisów oraz dostarczyć Zamawiającemu w tych terminach stosowne dokumenty potwierdzające wykonanie takich czynności. 3.4. Wymagania Zamawiającego dotyczące przedmiotu zamówienia: 1) oferowany wyrób musi posiadać atesty, certyfikaty i być zarejestrowany zgodnie z przepisami prawa wymagającymi posiadania atestów, certyfikatów oraz rejestracji, 2) oferowany wyrób musi odpowiadać normom lub specyfikacjom technicznym obowiązującym dla tego wyrobu; 3.5. W przypadkach, kiedy w opisie przedmiotu zamówienia wskazane zostały znaki towarowe, patenty lub pochodzenie, źródło lub szczególny proces, który charakteryzuje określone produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę, oznacza to, że Zamawiający nie może opisać przedmiotu zamówienia w wystarczająco precyzyjny i zrozumiały sposób, jednakże w każdej takiej sytuacji Zamawiający dopuszcza rozwiązanie równoważne do opisanych w powyższy sposób. W takich sytuacjach ewentualne wskazania na znaki towarowe, patenty, pochodzenie, źródło lub szczególny proces, który charakteryzuje określone produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę należy odczytywać łącznie z wyrazami „lub równoważne”. Opisując przedmiot zamówienia przez odniesienie do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym W takich sytuacjach ewentualne wskazania należy odczytywać łącznie z wyrazami „lub równoważne”. 3.6. Zamawiający wymaga realizacji przedmiotu zamówienia na zasadach określonych w umowie. Projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do umowy stanowią załączniki do SWZ. INFORMACJA O PRZEWIDYWANYCH ZAMÓWIENIACH, O KTÓRYCH MOWA W ART. 214 UST. 1 PKT 7 I 8, JEŻELI ZAMAWIAJĄCY PRZEWIDUJE UDZIELANIE TAKICH ZAMÓWIEŃ Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp. Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8 ustawy Pzp. OPIS KRYTERIÓW, KTÓRYMI ZAMAWIAJĄCY BĘDZIE SIĘ KIEROWAŁ PRZY WYBORZE OFERTY, WRAZ Z PODANIEM WAG TYCH KRYTERIÓW I SPOSOBU OCENY OFERT 13.1. Ocena ofert zostanie przeprowadzona na podstawie kryteriów określonych w SWZ oraz ich wag. Oferty oceniane będą punktowo. W trakcie oceny ofert kolejno rozpatrywanym i ocenianym ofertom przyznawane są punkty za poniższe kryteria według następujących zasad: W odniesieniu do wszystkich zadań: KRYTERIUM CENA waga: 80 % W odniesieniu do zad. 1-6,7 KRYTERIUM TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA waga: 20 % W odniesieniu do zad. 6 KRYTERIUM TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA CZASTKOWEGO waga: 20 %
Interne Kennung: DZ.3321.193.2025 zad.1
Haupteinstufung (cpv): 33192300 Möbel für ärztliche Zwecke, außer Betten und Tischen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39113000 Verschiedene Sitze und Stühle, 39112000 Stühle, 39113100 Sessel, 39136000 Kleiderbügel und -haken, 39113600 Bänke, 39100000 Möbel, 39111100 Drehsitze, 39151300 Modulmöbel
Los: LOT-0002
Titel: zad.2 Wersalki, krzesła, fotele, wieszaki,
Interne Kennung: DZ.3321.193.2025 zad.2
Los: LOT-0003
Titel: zad.3 Ławki do poczekalni
Interne Kennung: DZ.3321.193.2025 zad.3
Los: LOT-0004
Titel: zad.4 Przebieralnia
Interne Kennung: DZ.3321.193.2025 zad.4
Los: LOT-0005
Titel: zad.5 Meble metalowe
Interne Kennung: DZ.3321.193.2025 zad.5
Los: LOT-0006
Titel: zad.6 Krzesła komputerowe
Interne Kennung: DZ.3321.193.2025 zad.6
Los: LOT-0007
Titel: zad. 7 Regały modułowe
Interne Kennung: DZ.3321.193.2025 zad.7