See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Terveyden ja hyvinvoinnin laitos - Sisäisen tarkastuksen palvelut 2025 (00691)
Beschreibung: Hankintayksikkö pyytää tarjoustanne sisäisen tarkastuksen palveluista tämän tarjouspyynnön ja sen liitteiden mukaisesti. Hankinnan kohteena olevat palvelut on esitetty tarjouspyynnössä ja sen liitteissä, erityisesti liitteessä "Hankinnan kohteen kuvaus". Asiantuntijoille asetetut vähimmäisvaatimukset on kuvattu liitteessä "Asiantuntijat".
Interne Kennung: THL/2581/2.02.06/2026
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Katso osallistumispyynnön liitteenä C oleva "Dynaamisen hankintajärjestelmän toimintamalli".
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79212000 Betriebsprüfung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79212200 Interne Betriebsrevision, 79400000 Unternehmens- und Managementberatung und zugehörige Dienste
5. Los
Los: LOT-0000