2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zaprojektowanie, wykonanie, dostawa i montaż nowego segmentu S4 komory próżniowej stanowiska badawczego
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia zaprojektowanie, wykonanie, dostawa i montaż nowego segmentu S4 komory próżniowej stanowiska badawczego dalej zwanego „segment S4”). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (dalej OPZ) określa załącznik nr 1 do SWZ. 3. Pozostałe warunki zamówienia zostały określone we wzorze umowy, stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ. 4. Uwaga! Przed złożeniem oferty, Zamawiający zaleca, aby Wykonawca dokonał wizji lokalnej miejsca wykonania przedmiotu zamówienia w celu zapoznania się z jego specyfiką i zakresem. Udział w wizji lokalnej jest fakultatywny. Wizja lokalna winna być wykonana na koszt własny Wykonawcy. Aby wziąć udział w wizji lokalnej należy złożyć Wniosek o uczestnictwo w wizji lokalnej na adresy e-mail wskazany w SWZ. 5. Zamawiający w ramach przedmiotu zamówienia przewiduje możliwość skorzystania z OPCJI w zakresie wywiercenie otworu, wspawanie kołnierza i montaż przyłącza procesowego DN300 w ilości 5 sztuk określonych jako zapas w tabeli „Wykaz normaliów dla oszacowania kosztów” w rozdziale 3.3 OPZ, we wskazanej lokalizacji na segmencie S4 na terenie Zamawiającego. Zamawiający zastrzega dokonywanie zamówień częściowych ww. ilości według potrzeb. Szczegółowe zasady OPCJI zostały określone w dokumentach postępowania.
Interne Kennung: DZP.26.102.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1) Zamawiający w ramach przedmiotu zamówienia przewiduje możliwość skorzystania z OPCJI w zakresie wywiercenie otworu, wspawanie kołnierza i montaż przyłącza procesowego DN300 w ilości 5 sztuk określonych jako zapas w tabeli „Wykaz normaliów dla oszacowania kosztów” w rozdziale 3.3 OPZ, we wskazanej lokalizacji na segmencie S4 na terenie Zamawiającego. Zamawiający zastrzega dokonywanie zamówień częściowych ww. ilości według potrzeb. 2) Zamawiający może skorzystać z prawa OPCJI (uruchomić opcję) w terminie do 30 miesięcy od dnia zawarcia umowy w zakresie podstawowym. Uruchomienie opcji wymaga zlecenia przez Zamawiającego co najmniej 1 usługi w zakresie opcji. 3) Termin realizacji OPCJI: usługi objęte OPCJĄ będą zrealizowane w terminie do 24 miesięcy od zakończenia umowy w zakresie podstawowym, z zastrzeżeniem realizacji zamówień częściowych do 2 tygodni po przesłaniu zamówienia do Wykonawcy. Termin realizacji zamówienia częściowego dotyczy usługi dla jednego przyłącza procesowego DN300. Ostatnie zamówienie zostanie zlecone na 2 tygodnie przed końcem terminu trwania OPCJI. 4) Zamawiający zastrzega sobie prawo do skorzystania z całości lub części opcji. 5) Skorzystanie z OPCJI wymaga pisemnego poinformowania Wykonawcy przez Zamawiającego. Pisemne poinformowanie Wykonawcy zostanie zlecone przez osoby umocowane do reprezentowania Zamawiającego. Pisemne powiadomienie zostanie przekazane przez osoby upoważnione przez Zamawiającego do realizacji umowy w formie elektronicznej za pośrednictwem e-mail. Do powiadomienia o uruchomieniu Opcji uprawnione są osoby wskazane ze strony Zmawiającego w umowie. 6) Uprawnieniem Zamawiającego jest żądanie realizacji zamówienia w zakresie objętym OPCJĄ, natomiast obowiązkiem Wykonawcy jest realizacja zamówienia w całości, to jest w zakresie podstawowym i objętym OPCJĄ, w przypadku skorzystania z OPCJI przez Zamawiającego. 7) Zapisy umowy stosuje się odpowiednio do OPCJI. 8) Wykonawcy nie przysługuje wobec Zamawiającego roszczenie z tytułu nieskorzystania z OPCJI lub nie wykorzystania pełnej wartości OPCJI.