2. Verfahren
Verfahren
Titel: Elektronický systém pro čerpání zaměstnaneckých benefitů
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je závazek poskytovatele zajistit pro objednatele prostřednictvím elektronického systému obvykle zvaného Cafeteria (dále jen „E-systém“) poskytování zboží a služeb v oblasti zdraví, sportu, kultury, sociálního rozvoje (dále také „benefity“) a stravování. Benefity budou poskytovány formou nepeněžního plnění, hrazených objednatelem jako zaměstnavatelem jeho zaměstnancům, a to v souladu s relevantními obecně závaznými právními předpisy, zejména zákonem č. 250/2000 Sb., o rozpočtových pravidlech územních rozpočtů, ve znění pozdějších předpisů a zákonem č. 586/1992 Sb., o daních z příjmů, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „zákon o daních z příjmů).
Interne Kennung: PZ-2025-0000266
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otevřené řízení nadlimitní Služby
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72411000 Anbieter von Internetdiensten (ISP)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72513000 Büroautomatisierungsdienste, 92000000 Dienstleistungen in den Bereichen Erholung, Kultur und Sport
5. Los
Los: LOT-0001