See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Razni namještaj za opremanje hotela Minerva
Beschreibung: Razni namještaj za opremanje hotela Minerva
Interne Kennung: 4221-05
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Uredski i opći namještaj (iveral)
Beschreibung: Uredski i opći namještaj (iveral)
Interne Kennung: 4221-05-1
Los: LOT-0002
Titel: Uredski i opći namještaj (metalni)
Beschreibung: Uredski i opći namještaj (metalni)
Interne Kennung: 4221-05-2
Los: LOT-0003
Titel: Ugostiteljski i unutarnji namještaj
Beschreibung: Ugostiteljski i unutarnji namještaj
Interne Kennung: 4221-05-3
Los: LOT-0004
Titel: Vanjski (eksterijer) namještaj
Beschreibung: Vanjski (eksterijer) namještaj
Interne Kennung: 4221-05-4
Los: LOT-0005
Titel: Ostali razni namještaj
Beschreibung: Ostali razni namještaj
Interne Kennung: 4221-05-5
Los: LOT-0006
Titel: Razni madraci
Beschreibung: Razni madraci
Interne Kennung: 4221-05-6