See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa podestów samojezdnych zamontowanych na podwoziu samochodu ciężarowego oraz podwoziu gąsienicowym dla potrzeb TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Krakowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa podestów samojezdnych zamontowanych na podwoziu samochodu ciężarowego oraz podwoziu gąsienicowym dla potrzeb TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Krakowie. Zamówienie zostało podzielone na 2 części.
Vorherige Bekanntmachung: 329096-2026
Interne Kennung: PZP/TD-OKR/03565/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144000 Kraftfahrzeuge für besondere Zwecke
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa podestu samojezdnego z wysięgnikiem teleskopowym o wysokości roboczej min. 16 m, zamontowanych na podwoziu samochodu ciężarowego z napędem 4x4 o dmc 3,5 t.
Beschreibung: przedmiotem zamówienia jest dostawa podestu samojezdnego z wysięgnikiem teleskopowym o wysokości roboczej min. 16 m, zamontowanych na podwoziu samochodu ciężarowego z napędem 4x4 o dmc 3,5 t – 1 sztuka
Interne Kennung: LOT-0001
Menge: 1 Stück
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa podestu samojezdnego z wysięgnikiem teleskopowo – przegubowym lub teleskopowo – przegubowym z ramieniem JIB o wysokości roboczej min. 16 m, zamontowany na podwoziu gąsienicowym wraz z przyczepą do transportu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa podestu samojezdnego z wysięgnikiem teleskopowo – przegubowym lub teleskopowo – przegubowym z ramieniem JIB o wysokości roboczej min. 16 m, zamontowany na podwoziu gąsienicowym wraz z przyczepą do transportu – 1 sztuka
Interne Kennung: LOT-0002