2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ontwerp en realisatie deelgebied de Fellingen in de wijk Middelsee – fase 2 en 3
Beschreibung: De wijk Middelsee met totaal zo’n 2200 woningen wordt in ontwikkeling gebracht. De Fellingen met totaal zo’n 650 woningen is een deelgebied in deze wijk en is voor de ontwikkeling in drie fasen verdeeld. Het ontwikkelveld van fase 1 is aanbesteed en in voorbereiding. De hoofdinfrastructuur wordt door derden voorbereid en gerealiseerd. De ontwikkelvelden van fase 2 met zo’n 240 woningen en de ontwikkelvelden in fase 3 met zo’n 200 woningen worden nu in twee percelen aanbesteed. Voor meer informatie zie de volgende website: www.middelsee.nl 240 woningen in fase 2 en 200 woningen in fase 3, incl. omliggende randwegen.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45100000 Baureifmachung, 45211000 Bauarbeiten für Mehrfamilienhäuser und Einfamilienhäuser, 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten, 45233120 Straßenbauarbeiten, 71400000 Stadtplanung und Landschaftsgestaltung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 - Fase 2, Ontwikkelvelden A.1 en A.2
Beschreibung: De ontwikkelvelden van fase 2 met zo’n 240 woningen De scope van fase 2 betreft in hoofdlijnen: • Het maken van een voorontwerp stedenbouwkundig plan met een verkavelingsplan en een bijbehorende bouwfasering. • Het maken van een architectonisch ontwerp. • Het ontwerpen en realiseren van landschaps- en inrichtingsplan voor de openbare ruimte en de gemeenschappelijk beheerde gebieden. • Het kopen van de kavels voor de sectoren sociale koop, middenhuur en vrije sector. • Het ontwerpen en realiseren van voorbelasting voorafgaand aan het bouw- en woonrijp maken. • Het ontwerpen en realiseren van een civiel ontwerp voor het bouw- en woonrijp maken. • Het overdragen van de openbare ruimte aan de gemeente. • De kavels met woningen in het aandeel sociale huur overdragen aan de woningcorporaties WoonFriesland en Elkien. • De kavels met overige woningen verkopen aan toekomstige eigenaren, realiseren van de woningen en overdragen. 240 woningen incl. omliggende randwegen.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 - Fase 3, Ontwikkelvelden B.1 en B.2
Beschreibung: De ontwikkelvelden van fase 3 omvat zo’n 200 woningen. De scope van fase 3 betreft in hoofdlijnen: • Het maken van een voorontwerp stedenbouwkundig plan met een verkavelingsplan en een bijbehorende bouwfasering. • Het maken van een architectonisch ontwerp. • Het ontwerpen en realiseren van landschaps- en inrichtingsplan voor de openbare ruimte en de gemeenschappelijk beheerde gebieden. • Het kopen van de kavels voor de sectoren sociale koop, middenhuur en vrije sector. • Het ontwerpen en realiseren van voorbelasting voorafgaand aan het bouw- en woonrijp maken. • Het ontwerpen en realiseren van een civiel ontwerp voor het bouw- en woonrijp maken. • Het overdragen van de openbare ruimte aan de gemeente. • De kavels met woningen in het aandeel sociale huur overdragen aan de woningcorporaties WoonFriesland en Elkien. • De kavels met overige woningen verkopen aan toekomstige eigenaren, realiseren van de woningen en overdragen. De ontwikkelvelden van fase 3 omvat zo’n 200 woningen.
Interne Kennung: 2
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Restringido
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 45000000 Trabajos de construcción
Clasificación adicional (cpv): 45100000 Trabajos de preparación del terreno, 45211000 Trabajos de construcción de inmuebles de viviendas colectivas y unifamiliares, 45220000 Obras de ingeniería y trabajos de construcción, 45233120 Trabajos de construcción de carreteras, 71400000 Servicios de planificación urbana y de arquitectura paisajística
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: 1
Lote: LOT-0002
Identificador interno: 2