580299-2026 - Ergebnis
Finnland – Elektronischer, elektromechanischer und elektrotechnischer Bedarf – Jälki-ilmoitus Säräisniemi verkonrakennustarvikkeet
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Jälki-ilmoitus Säräisniemi verkonrakennustarvikkeet
Beschreibung: Kajave hankkii länsi-allianssinsa Säräisniemi nimiselle projektille verkonrakennusmateriaalit tämän tarjouspyynnön ja liitteiden mukaisesti. Materiaalien toimitus Säräisniemi, Vaala.
Interne Kennung: 614000/L17.4
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Tarjoajien valinta toimitussopimuksiin tehdään DPS:n sisällä erillisten kilpailutusten kriteerien mukaisesti.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31700000 Elektronischer, elektromechanischer und elektrotechnischer Bedarf
5. Los
Los: LOT-0000