580303-2026 - Ergebnis
Polen – Vermietung von Mähern oder landwirtschaftlichen Geräten mit Bedienungspersonal – Nasadzenie drzew w pasie drogowym dróg wojewódzkich na terenie Rejonów Dróg Wojewódzkich ( podział na 9 części )
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNasadzenie drzew w pasie drogowym dróg wojewódzkich na terenie Rejonów Dróg Wojewódzkich ( podział na 9 części )
BeschreibungOpis: Zamówienie obejmuje nasadzenie drzew w pasie drogowym dróg wojewódzkich na terenie Rejonów Dróg Wojewódzkich ( podział na 9 części ) Część 1 - Nasadzenie drzew w pasie drogowym dróg wojewódzkich na obszarze działania RDW w Czarnkowie Część 2 -Nasadzenie drzew w pasie drogowym dróg wojewódzkich na obszarze działania RDW w Gnieźnie Część 3 - Nasadzenie drzew w pasie drogowym dróg wojewódzkich na obszarze działania RDW w Kole Część 4 - Nasadzenie drzew w pasie drogowym dróg wojewódzkich na obszarze działania RDW w Koninie Część 5 - Nasadzenie drzew w pasie drogowym dróg wojewódzkich na obszarze działania RDW w Kościanie Część 6 - Nasadzenie drzew w pasie drogowym dróg wojewódzkich na obszarze działania RDW w Nowym Tomyślu Część 7 - Nasadzenie drzew w pasie drogowym dróg wojewódzkich na obszarze działania RDW w Ostrowie Wlkp. Część 8 - Nasadzenie drzew w pasie drogowym dróg wojewódzkich na obszarze działania RDW w Szamotułach Część 9 - Nasadzenie drzew w pasie drogowym dróg wojewódzkich na obszarze działania RDW w Złotowie
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77112000 Vermietung von Mähern oder landwirtschaftlichen Geräten mit Bedienungspersonal
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1 - Nasadzenie drzew w pasie drogowym dróg wojewódzkich na obszarze działania RDW w Czarnkowie
BeschreibungOpis: Część 1 - Nasadzenie drzew w pasie drogowym dróg wojewódzkich na obszarze działania RDW w Czarnkowie
Optionen
Beschreibung der Optionenbrak
LosLOT-0002
TitelCzęść 2 - Nasadzenie drzew w pasie drogowym dróg wojewódzkich na obszarze działania RDW w Gnieźnie
BeschreibungCzęść 2 - Nasadzenie drzew w pasie drogowym dróg wojewódzkich na obszarze działania RDW w Gnieźnie
LosLOT-0003
TitelCzęść 3 - Nasadzenie drzew w pasie drogowym dróg wojewódzkich na obszarze działania RDW w Kole
BeschreibungOpis: Część 3 - Nasadzenie drzew w pasie drogowym dróg wojewódzkich na obszarze działania RDW w Kole
LosLOT-0004
TitelCzęść 4 - Nasadzenie drzew w pasie drogowym dróg wojewódzkich na obszarze działania RDW w Koninie
BeschreibungOpis: Część 4 - Nasadzenie drzew w pasie drogowym dróg wojewódzkich na obszarze działania RDW w Koninie
LosLOT-0005
TitelCzęść 5 - Nasadzenie drzew w pasie drogowym dróg wojewódzkich na obszarze działania RDW w Kościanie
BeschreibungOpis: Część 5 - Nasadzenie drzew w pasie drogowym dróg wojewódzkich na obszarze działania RDW w Kościanie
LosLOT-0006
TitelCzęść 6 - Nasadzenie drzew w pasie drogowym dróg wojewódzkich na obszarze działania RDW w Nowym Tomyślu
BeschreibungOpis: Część 6 - Nasadzenie drzew w pasie drogowym dróg wojewódzkich na obszarze działania RDW w Nowym Tomyślu
LosLOT-0007
TitelCzęść 7 - Nasadzenie drzew w pasie drogowym dróg wojewódzkich na obszarze działania RDW w Ostrowie Wlkp.
BeschreibungOpis: Część 7 - Nasadzenie drzew w pasie drogowym dróg wojewódzkich na obszarze działania RDW w Ostrowie Wlkp.
LosLOT-0008
TitelCzęść 8 - Nasadzenie drzew w pasie drogowym dróg wojewódzkich na obszarze działania RDW w Szamotułach
BeschreibungOpis: Część 8 - Nasadzenie drzew w pasie drogowym dróg wojewódzkich na obszarze działania RDW w Szamotułach
LosLOT-0009
TitelCzęść 9 - Nasadzenie drzew w pasie drogowym dróg wojewódzkich na obszarze działania RDW w Złotowie
BeschreibungOpis: Część 9 - Nasadzenie drzew w pasie drogowym dróg wojewódzkich na obszarze działania RDW w Złotowie