2. Verfahren
Verfahren
Titel: Schokdempers ten behoeve van GVB Combinotrams
Beschreibung: De opdracht betreft de levering van 1400 horizontale en 375 verticale schokdempers voor de Combinotram van GVB in Amsterdam. Zie ook de Aanbestedingsleidraad en en het Programma van Eisen. De opdracht bestaat uit 1400 horizontale en 375 verticale schokdempers te leveren in batches.
Interne Kennung: 2023-09
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Openbare procedure
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34631000 Teile für Lokomotiven oder rollendes Material
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Schokdempers Combinotrams
Beschreibung: De opdracht betreft de levering van 1400 horizontale en 375 verticale schokdempers voor Combinotrams van GVB in Amsterdam overeenkomstig specificatie De opdracht betreft de levering van 1400 horizontale en 375 verticale schokdempers overeenkomstig specificatie
Interne Kennung: 1