2. Verfahren
Verfahren
Titel: 14-26 Opakující se výměny vnitřních dveří 2026
Beschreibung: Předmětem plnění jsou opakující se práce na výměně vstupních a interiérových dveří (výměna dveří včetně zárubní, nátěru zárubní ve standardu RAL, montáž lakovaného dubového prahu, zapravení omítky apod.) v bytových budovách v rozsahu a podle SMLOUVY. Výměnou se rozumí demontáž, odvoz a ekologická likvidace stávajících dveří, dále pak úprava zárubně (stavební), výměna prahu a dodávka a montáž nových dveří splňující technické parametry stanovené v příloze s názvem: Sazebník dveří vstupních a vnitřních. Podrobný rozsah, který požaduje zadavatel realizovat, je blíže specifikován v příloze s názvem: Sazebník dveří vstupních a vnitřních. Dodávkou se rozumí úplné a bezvadné provedení veškerých prací a konstrukcí včetně dodávek potřebných materiálů nezbytných pro řádné dokončení provozuschopného každá části díla.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44221000 Fenster, Türen und zugehörige Artikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44221200 Türen, 44221210 Türblätter, 45421100 Einbau von Türen und Fenstern sowie Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1