2. Verfahren
Verfahren
Titel: Welzijnscoaching– Welzijn op Recept
Beschreibung: De aanbestedende dienst is voornemens om met ingang van 1 januari 2027 met één opdrachtnemer een raamovereenkomst te sluiten voor de inzet van welzijnscoaches ten behoeve van: • de uitvoering van de interventie Welzijn op Recept; • de uitvoering van activiteiten gericht op preventie van overgewicht binnen het programma Vitaal Groningen. De geraamde waarde van de opdracht betreft € 2.660.000, - exclusief BTW. Deze raming is als volgt tot stand gekomen:
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie offerteaanvraag.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85000000 Dienstleistungen des Gesundheits- und Sozialwesens
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85312400 Nicht in Heimen erbrachte Fürsorgeleistungen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
Principales características del procedimiento: Zie offerteaanvraag.
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 85000000 Servicios de salud y asistencia social
Clasificación adicional (cpv): 85312400 Servicios de bienestar social no prestados por instituciones residenciales
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1