580370-2025 - Wettbewerb
Polen – Büroreinigung – Sprzątanie pomieszczeń i otoczenia budynków Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego w Białymstoku, Zaściankach i w Łomży
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sprzątanie pomieszczeń i otoczenia budynków Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego w Białymstoku, Zaściankach i w Łomży
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sprzątanie pomieszczeń i otoczenia budynków Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego w Białymstoku, Zaściankach i w Łomży. Przedmiot zamówienia podzielony jest na 2 części: Część 1 - Sprzątanie pomieszczeń i otoczenia budynków Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego w Białymstoku przy ul. Mickiewicza 3 i 9, ul. Bema 4, ul. Ciołkowskiego 2/3, ul. Warszawskiej 3 oraz w Zaściankach przy ul. Szosa Baranowicka 35. Część 2 - Sprzątanie pomieszczeń i otoczenia budynków Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego w Białymstoku, zlokalizowanych w Łomży przy ul. Nowej 2 i ul. Spokojnej 9B
Interne Kennung: OK-III.272.22.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911300 Fensterreinigung, 90914000 Parkplatzreinigung, 90630000 Glatteisbeseitigung, 90620000 Schneeräumung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sprzątanie pomieszczeń i otoczenia budynków Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego w Białymstoku przy ul. Mickiewicza 3 i 9, ul. Bema 4, ul. Ciołkowskiego 2/3, ul. Warszawskiej 3 oraz w Zaściankach przy ul. Szosa Baranowicka 35
Beschreibung: Część obejmuje następujące powierzchnie (około): 1) 7 969 m2 w budynkach Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego przy ul. Mickiewicza 3 i 9 w Białymstoku oraz mycie okien; 2) 3 915 m² garażu wielopoziomowego przy ul. Mickiewicza 3; 3) 4 460 m2 na zewnątrz budynków przy ul. Mickiewicza 3 i 9, wraz z odśnieżaniem i usuwaniem oblodzeń; 4) 610 m2 terenów zielonych na zewnątrz budynków przy ul. Mickiewicza 3 i 9; 5) 286 m2 w wynajmowanych przez Podlaski Urząd Wojewódzki pomieszczeniach w Białymstoku, przy ul. Ciołkowskiego 2/3 oraz mycie okien; 6) 268 m2 w wynajmowanych przez Podlaski Urząd Wojewódzki pomieszczeniach w Białymstoku, przy ul. Warszawskiej 3 oraz mycie okien; 7) 531 m2 w wynajmowanych przez Podlaski Urząd Wojewódzki pomieszczeniach w Białymstoku, przy ul. Bema 4 oraz mycie okien; 8) 1 098 m2 w budynku Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego przy ul. Szosa Baranowicka 35 w Zaściankach (Centrum Powiadamiania Ratunkowego) oraz mycie okien; 9) 3 506 m2 – usługa dotyczy wyłącznie odśnieżania oraz usuwania oblodzeń na zewnątrz budynku Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego przy ul. Szosa Baranowicka 35 w okresie od 01 listopada do 31 marca.
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Sprzątanie pomieszczeń i otoczenia budynków Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego w Białymstoku, zlokalizowanych w Łomży przy ul. Nowej 2 i ul. Spokojnej 9B
Beschreibung: Część obejmuje następujące powierzchnie (około): 1) 958 m2 w budynku Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego w Łomży przy ul. Spokojnej 9B oraz mycie okien; 2) 300 m2 w wynajmowanych przez Podlaski Urząd Wojewódzki pomieszczeniach w budynku przy ul. Nowej 2 w Łomży oraz mycie okien; 3) 671 m2 na zewnątrz budynku przy ul. Spokojnej 9B wraz z odśnieżaniem i usuwaniem oblodzeni; 4) 799 m2 terenów zielonych wokół budynku przy ul. Spokojnej 9B.
Interne Kennung: Część 2