See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wynajem długoterminowy (z gwarancją odkupu) mobilnego rozdrabniacza wolnoobrotowego.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wynajem z gwarancją odkupu w formie 12 miesięcznych rat używanego rozdrabniacza wolnoobrotowego (wyprodukowanego nie później niż w roku 2020, z maksymalną ilością przepracowanych godzin nieprzekraczającą 1500 mtg), przeznaczonego do rozdrabniania odpadów komunalnych dla Zamawiającego. Przedmiot zamówienia zostanie ubezpieczony od wszelkich ryzyk przez Wykonawcę na cały okres trwania umowy, a koszt ubezpieczenia będzie wliczony w równe miesięczne raty.
Vorherige Bekanntmachung: 457724-2025
Interne Kennung: BC.ŁCR.271.18.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42996100 Zerkleinerungsmaschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42900000 Maschinen für allgemeine und besondere Zwecke
5. Los
Los: LOT-0001