580384-2026 - Ergebnis
Slowakei – Intraokulare Linsen – Vnútroočné šošovky II
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vnútroočné šošovky II
Beschreibung: Predmetom zákazky sú: „Vnútroočné šošovky II “ pre potreby Fakultnej nemocnice s poliklinikou F. D. Roosevelta Banská Bystrica vrátane súvisiacich služieb, na obdobie 30 mesiacov. Predmet zákazky je rozdelený na 5 častí v závislosti od požadovaných technických a funkčných parametrov v nasledovnom rozsahu: • Časť č. 1: Vnútroočná šošovka akrylová hydrofóbna asférická bez žltého filtra • Časť č. 2: Vnútroočná šošovka akrylová hydrofóbna asférická so žltým filtrom • Časť č. 3: Jednokusové hydrofóbne šošovky s predĺženým fokusom, asférické, s filtrom UV žiarenia a filtrom modrého svetla • Časť č. 4: Jednokusové hydrofóbne šošovky s predĺženým fokusom, asférické, torické s filtrom UV žiarenia a filtrom modrého svetla • Časť č. 5: Jednokusové monofokálne hydrofóbne šošovky, asférické, tórické s filtrom UV žiarenia a filtrom modrého svetla Predmet zákazky musí byť nový, v originálnom balení bez akýchkoľvek známok poškodenia a funkčných vád a musí byť určený na humánne použitie. Požadujeme dodanie predmetu zákazky, ktorý je schválený na dovoz a predaj v Slovenskej republike, resp. v rámci Európskej únie a bude vyhovovať platným medzinárodným normám, STN, všeobecne záväzným právnym predpisom, ktorý má pridelený platný ŠUKL kód a kód MZ SR. Ponúkaný predmet zákazky musí spĺňať zadefinovanú špecifikáciu. V prípade, ak sa v opise a špecifikácii predmetu zákazky uvádzajú údaje alebo odkazy na konkrétneho výrobcu, postup, značku, obchodný názov, typ, umožňuje sa predloženie ponuky s ekvivalentným výrobkom, ten však musí spĺňať minimálne technicko-medicínske a funkčné parametre predmetu zákazky, resp. musí mať rovnaké alebo lepšie technické vlastnosti. Všetky ponúkané výrobky musia byť v súlade s príslušnými požiadavkami stanovenými v právnych predpisoch EÚ. Súčasťou predmetu zákazky je: - dodanie predmetu zákazky na určené miesto, - odovzdanie dokumentácie. Dĺžka trvania zmluvného vzťahu: 30 mesiacov pre všetky časti Podrobné vymedzenie predmetu zákazky tvorí časť „C - Opis predmetu zákazky“ súťažných podkladov a prílohy k súťažným podkladom - Opis a špecifikácia predmetu zákazky pre každú časť (Príloha č. 1 Rámcovej dohody).
Interne Kennung: FNsP FDR/RVO/382/2026/44760
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33731110 Intraokulare Linsen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Vnútroočná šošovka akrylová hydrofóbna asférická bez žltého filtra
Beschreibung: Predmetom zákazky sú: „Vnútroočné šošovky II “ pre potreby Fakultnej nemocnice s poliklinikou F. D. Roosevelta Banská Bystrica vrátane súvisiacich služieb, na obdobie 30 mesiacov. Predmetom zákazky pre Časť č. 1 je: Vnútroočná šošovka akrylová hydrofóbna asférická bez žltého filtra Podrobné vymedzenie predmetu zákazky tvorí časť „C - Opis predmetu zákazky“ súťažných podkladov a príloha k súťažným podkladom - Opis a špecifikácia predmetu zákazky pre Časť č.1 (Príloha č. 1 Rámcovej dohody).
Interne Kennung: FNsP FDR/RVO/382/2026/44760 - Časť č. 1
Los: LOT-0002
Titel: Vnútroočná šošovka akrylová hydrofóbna asférická so žltým filtrom
Beschreibung: Predmetom zákazky sú: „Vnútroočné šošovky II“ pre potreby Fakultnej nemocnice s poliklinikou F. D. Roosevelta Banská Bystrica vrátane súvisiacich služieb, na obdobie 30 mesiacov. Predmetom zákazky pre Časť č. 2. je: Vnútroočná šošovka akrylová hydrofóbna asférická so žltým filtrom. Podrobné vymedzenie predmetu zákazky tvorí časť „C - Opis predmetu zákazky“ súťažných podkladov a príloha k súťažným podkladom - Opis a špecifikácia predmetu zákazky pre Časť č. 2 (Príloha č. 1 Rámcovej dohody).
Interne Kennung: FNsP FDR/RVO/382/2026/44760- Časť č. 2
Los: LOT-0003
Titel: Jednokusové hydrofóbne šošovky s predĺženým fokusom, asférické, s filtrom UV žiarenia a filtrom modrého svetla
Beschreibung: Predmetom zákazky sú: „Vnútroočné šošovky II“ pre potreby Fakultnej nemocnice s poliklinikou F. D. Roosevelta Banská Bystrica vrátane súvisiacich služieb, na obdobie 30 mesiacov. Predmetom zákazky pre Časť č. 3 je: Jednokusové hydrofóbne šošovky s predĺženým fokusom, asférické, s filtrom UV žiarenia a filtrom modrého svetla. Podrobné vymedzenie predmetu zákazky tvorí časť „C - Opis predmetu zákazky“ súťažných podkladov a príloha k súťažným podkladom - Opis a špecifikácia predmetu zákazky pre Časť č. 3 (Príloha č. 1 Rámcovej dohody).
Interne Kennung: FNsP FDR/RVO/382/2026/44760 - Časť č. 3
Los: LOT-0004
Titel: Jednokusové hydrofóbne šošovky s predĺženým fokusom, asférické, torické s filtrom UV žiarenia a filtrom modrého svetla
Beschreibung: Predmetom zákazky sú: „Vnútroočné šošovky II“ pre potreby Fakultnej nemocnice s poliklinikou F. D. Roosevelta Banská Bystrica vrátane súvisiacich služieb, na obdobie 30 mesiacov. Predmetom zákazky pre Časť č. 4 je: Jednokusové hydrofóbne šošovky s predĺženým fokusom, asférické, torické s filtrom UV žiarenia a filtrom modrého svetla. Podrobné vymedzenie predmetu zákazky tvorí časť „C - Opis predmetu zákazky“ súťažných podkladov a príloha k súťažným podkladom - Opis a špecifikácia predmetu zákazky pre Časť č. 4 (Príloha č. 1 Rámcovej dohody).
Interne Kennung: FNsP FDR/RVO/382/2026/44760 - Časť č. 4
Los: LOT-0005
Titel: Jednokusové monofokálne hydrofóbne šošovky, asférické, tórické s filtrom UV žiarenia a filtrom modrého svetla
Beschreibung: Predmetom zákazky sú: „Vnútroočné šošovky II“ pre potreby Fakultnej nemocnice s poliklinikou F. D. Roosevelta Banská Bystrica vrátane súvisiacich služieb, na obdobie 30 mesiacov. Predmetom zákazky pre Časť č. 5 je: Jednokusové monofokálne hydrofóbne šošovky, asférické, tórické s filtrom UV žiarenia a filtrom modrého svetla. Podrobné vymedzenie predmetu zákazky tvorí časť „C - Opis predmetu zákazky“ súťažných podkladov a príloha k súťažným podkladom - Opis a špecifikácia predmetu zákazky pre Časť č. 5 (Príloha č. 1 Rámcovej dohody).
Interne Kennung: FNsP FDR/RVO/382/2026/44760 - Časť č. 5