2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa 13 sztuk pojazdów z segmentu C w policyjnej wersji nieoznakowany w ramach zamówienia podstawowego (+ 2 w ramach prawa opcji)
Beschreibung: Dostawa 13 sztuk pojazdów z segmentu C w policyjnej wersji nieoznakowany w ramach zamówienia podstawowego (+ 2 w ramach prawa opcji)
Vorherige Bekanntmachung: 454170-2024
Interne Kennung: 140/Ctr/24/DG
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114200 Polizeifahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 13 sztuk pojazdów z segmentu C w policyjnej wersji nieoznakowany w ramach zamówienia podstawowego i 2 sztuk pojazdów w ramach prawa opcji. Zamawiający jest uprawniony do złożenia oświadczenia o skorzystaniu z prawa opcji w terminie do 30 dni od dnia zawarcia umowy. Po upływie wyżej wskazanego terminu, skorzystanie z prawa opcji może nastąpić tylko po wyrażeniu zgody przez Wykonawcę.