2. Verfahren
Verfahren
Titel: Toewijzing verzekeringspolis arbeidsongevallen gemeente en OCMW 2026
Beschreibung: De polis arbeidsongevallen van de gemeente en OCMW Asse werd opgezegd door de huidige verzekeraar Ethias per 1/01/2026. De gemeente Asse wenst voor zichzelf en het OCMW een nieuwe polis arbeidsongevallen met een looptijd van 12 maanden die ingaat op 1/01/2026. De globale verzekeringsportefeuille (arbeidsongevallen, lichamelijke ongevallen, aansprakelijkheid en gecombineerde polissen, patrimonium en voertuigen) zal vervolgens in 2026 opnieuw worden aanbesteed voor een looptijd van 4 jaar (1/01/2027 t.e.m. 31/12/2030).
Interne Kennung: PPP079-2247/5161/2025/099
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025/099_1
Haupteinstufung (cpv): 66512100 Unfallversicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66510000 Versicherungen