See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Beveiliging voor noodopvang Oekraïne
Beschreibung: De gemeente Enschede en de gemeente Losser als aanbestedende diensten, willen beide één opdrachtnemer contracteren voor het leveren van fysieke manbeveiliging voor de opvanglocaties van Oekraïners. Gemeente Enschede en gemeente Losser zijn op grond van de Europese Richtlijn Tijdelijke Bescherming (RTB) verantwoordelijk voor de opvang van de Oekraïeners in de stad. De Oekraïners worden in diverse opvanglocaties in de stad opgevangen. Voor deze opvanglocaties is fysieke manbeveiliging ingezet. Voor deze aanbesteding zijn wij voor zowel Perceel 1 Enschede en voor Perceel 2 Losser opzoek naar een beveiligingsbedrijf die deze diensten kan uitvoeren. Vluchtelingen uit Oekraïne hebben bescherming in Nederland onder de Europese Richtlijn Tijdelijke Bescherming (RTB). Deze is in juni 2025 verlengd tot en met 4 maart 2027. Het kabinet werkt aan een terugkeerprogramma om vluchtelingen die terug willen te helpen bij een duurzame terugkeer. Ook werkt het kabinet aan een lange termijnplan over terugkeer en verblijf voor de periode na 4 maart 2027. Tot die tijd hebben vluchtelingen uit Oekraïne op opvang en voorzieningen. Het is nog onzeker tot wanneer de oorlog in Oekraïne duurt. En wanneer vluchtelingen uit Oekraïne weer terug kunnen keren. Daarom heeft het kabinet een lange termijnplan over terugkeer en verblijf opgesteld voor de periode nadat de RTB afgelopen is.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: SAS-dienst
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Enschede
Beschreibung: Perceel 1 Enschede
Los: LOT-0002
Titel: Losser
Beschreibung: Perceel 2 Losser.
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Principales características del procedimiento: SAS-dienst
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 79710000 Servicios de seguridad
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Enschede
Descripción: Perceel 1 Enschede
Lote: LOT-0002
Título: Losser
Descripción: Perceel 2 Losser.