580434-2026 - Wettbewerb
Polen – Tragbare Computer – Zakup wraz z dostawą sprzętu komputerowego (komputery przenośne)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup wraz z dostawą sprzętu komputerowego (komputery przenośne)
BeschreibungKomputery przenośne oraz tablety
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
5. Los
LosLOT-0001
TitelKomputery przenośne
BeschreibungKomputery przenośne
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje udzielenie zamówień opcjonalnych, o których mowa w art. 441 ustawy Pzp. Opcja polegać będzie na zwiększeniu podstawowego zakresu ilościowego przedmiotu zamówienia określonego co do asortymentu i ilości w tabeli wykazu wartościowo-ilościowego do umowy (załącznik nr 5 do umowy), o ilości wynikające z bieżących potrzeb Zamawiającego z zastrzeżeniem nieprzewyższenia maksymalnej wartości opcji określonej procentowo. Zakres przedmiotu zamówienia opcji określony został w załączniku nr 2 do umowy jako orientacyjno-szacunkowy. Maksymalna wartość opcji (brutto) wynosi do 30% wartości zamówienia podstawowego. Z zamówienia w zakresie prawa opcji Zamawiający będzie korzystał w terminie zamówienia podstawowego określonego w projektowanych postanowieniach umowy. Zamówienie realizowane w ramach prawa opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego, dlatego też niekorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie stanowi podstawy dla Wykonawcy do dochodzenia jakichkolwiek roszczeń w stosunku do Zamawiającego. Szczegóły dotyczące prawa opcji zostały zawarte w zapisach § 11 projektowanych postanowień umowy.
LosLOT-0002
TitelKomputery przenośne specjalistyczne