See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Luspatercept
Beschreibung: Deze opdracht betreft het afsluiten van een raamovereenkomst met één opdrachtnemer waarbij alle voorwaarden voor de uitvoering van deze opdracht worden vastgelegd. Het doel van de raamovereenkomst is de levering van geneesmiddelen door de opdrachtnemer op afroep van de aanbesteders gedurende de looptijd beschreven in het bestek. Voor verdere toelichting verwijzen wij naar de technische bepalingen van het bestek.
Interne Kennung: PPP0OF-2507/6448/2026AKDPVB1674
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33690000 Varia
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2026AKDPVB1674_1