See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Plastikiniai medicininiai gaminiai III
Beschreibung: Plastikiniai medicininiai gaminiai III
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Rinkinys atsiurbimui
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: 2. Siurblio žarna
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: 3. Siurblio žarna
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: 4. Siurblio žarna CH25
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: 5. Siurblio žarna
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: 6. Rinkinys atsiurbimui:
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: 7. Aktyvaus (vakuumo) drenažo sistema
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: 8. Aktyvaus (žemo vakuumo) drenažo sistema
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: 9. Pleuros drenavimo indas suaugusiems (Bobrovo tipo)
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: 10. Skėtikliai ginekologiniai:
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: 11. Rektaliniai vamzdeliai iš PVC:
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: 12. Maišeliai ir plokštelės ileostomijai (maišeliai ir plokštelės turi būti to paties gamintojo):
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: 13. Kandikliai spirometrui SP-20
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Titel: 14. Plastikinis pincetas
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Titel: 15. Apsauga dantims
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0016
Titel: 16. Indelis echoskopiniam geliui
Interne Kennung: 16
Los: LOT-0017
Titel: 17. Audinių ekstrakcijos maišelis
Interne Kennung: 17
Los: LOT-0018
Titel: 18. Audinių ekstrakcijos maišelis
Interne Kennung: 18
Los: LOT-0019
Titel: 19. Audinių šalinimo iš pilvo ertmės sistema
Interne Kennung: 19
Los: LOT-0020
Titel: 20. Rinkinys centrinių venų kateterių implantavimui (ultragarso aparatui)
Interne Kennung: 20
Los: LOT-0021
Titel: 21. Antibakteriniai filtrai vakuuminiams atsiurbėjams
Interne Kennung: 21
Los: LOT-0022
Titel: 22. Antibakteriniai filtrai vakuuminiams atsiurbėjams
Interne Kennung: 22
Los: LOT-0023
Titel: 23. Vakuuminiai ekstraktoriai
Interne Kennung: 23
Los: LOT-0024
Titel: 24. Adatos į butelį su kamšteliu (vaistų skiedimui/paėmimui)
Interne Kennung: 24
Los: LOT-0025
Titel: 25. Bakteriniai filtrai vakuuminiam atsiurbėjui „Polivac B4“
Interne Kennung: 25
Los: LOT-0026
Titel: 26. Kamštukas antiokliuzinis
Interne Kennung: 26
Los: LOT-0027
Titel: 27. Prailginimo linija 2-jų atšakų su antiokliuziniais kamštukais
Interne Kennung: 27
Los: LOT-0028
Titel: 28. Spirometro kandiklis
Interne Kennung: 28
Los: LOT-0029
Titel: 29. Kvėpavimo kontūrai naujagimiams
Interne Kennung: 29
Los: LOT-0030
Titel: 30. Priemonės ventiliacijos aparatui,,SOPHIE“ naujagimiams:
Interne Kennung: 30
Los: LOT-0031
Titel: 31. Apsauginis morceliavimo maišas
Interne Kennung: 31
Los: LOT-0032
Titel: 32. Uždara atsiurbimo sistema iš endotrachėjinio vamzdelio iki 72 val.
Interne Kennung: 32
Los: LOT-0033
Titel: 33. Uždara atsiurbimo sistema iš tracheostominio vamzdelio iki 72 val.
Interne Kennung: 33
Los: LOT-0034
Titel: 34. Lankstaus ureteroskopo įvedimo mova
Interne Kennung: 34
Los: LOT-0035
Titel: 35. Nitinolinės kilpos - krepšeliai akmenų pašalinimui
Interne Kennung: 35
Los: LOT-0036
Titel: 36. Drenai Redon:
Interne Kennung: 36
Los: LOT-0037
Titel: 37. Kandiklis
Interne Kennung: 37
Los: LOT-0038
Titel: 38. Kandiklis
Interne Kennung: 38
Los: LOT-0039
Titel: 39. Kaukės neinvazinei dirbtinei plaučių ventiliacijai:
Interne Kennung: 39
Los: LOT-0040
Titel: 40. Švirkštai ir prailginimo linija CT MEDRAD STELLANT injektoriui:
Interne Kennung: 40
Los: LOT-0041
Titel: 41. Antibakterinis, antivirusinis filtras Microgard II tipo, tinkantis spirometrui Encore 22
Interne Kennung: 41
Los: LOT-0042
Titel: 42. Kaniulės ašarų takams plauti
Interne Kennung: 42
Los: LOT-0043
Titel: 43. CO2 monitoringo linija
Interne Kennung: 43
Los: LOT-0044
Titel: 44. Oro filtras Airvo2 sistemai
Interne Kennung: 44
Los: LOT-0045
Titel: 45. Sistema invazinio kraujo spaudimo matavimui ,,Philips Intelivue 70, Philips Intelivue MX400-MX700, Draeger monitoriams
Interne Kennung: 45
Los: LOT-0046
Titel: 46. Didelės tėkmės deguonies padavimo priemonės sistemai Airvo 2
Interne Kennung: 46
Los: LOT-0047
Titel: 47. Vienkartinai bronchoskopai AMBU monitorinei sistemai
Interne Kennung: 47
Los: LOT-0048
Titel: 48. Vienkartiniai priedai ,,Bellavista-1000 DPV aparatams
Interne Kennung: 48
Los: LOT-0049
Titel: 49. Vienkartiniai antgaliai timpanometrui MA9000530 Maico Easy Tymp
Interne Kennung: 49
Los: LOT-0050
Titel: 50. Lankstus endotrachėjinio vamzdelio pravedėjas
Interne Kennung: 50
Los: LOT-0051
Titel: 51. Vienkartiniai maišeliai vėmimui
Interne Kennung: 51
Los: LOT-0052
Titel: 52. Vienkartiniai lankstūs ureteroskopai
Interne Kennung: 52
Los: LOT-0053
Titel: 53. Rinkinys atsiurbimui
Interne Kennung: 53
Los: LOT-0054
Titel: 54. Silikoninės kaukės naujagimiams gaivinimui ir deguonies terapijai (dydžiai 0-2)
Interne Kennung: 54
Los: LOT-0055
Titel: 55. CO2 monitoringo linija su vienu alkūniniu pajungimu
Interne Kennung: 55
Los: LOT-0056
Titel: 56. Vienkartinis plastmasinis laringoskopas skubios pagalbos rinkiniams
Interne Kennung: 56
Los: LOT-0057
Titel: 57. Polipų gaudyklė kolonoskopijai
Interne Kennung: 57
Los: LOT-0058
Titel: 58. Filtrai veloergometrijos sistemos Cardiosoft KISS elektrodų apsaugai
Interne Kennung: 58
Los: LOT-0059
Titel: 59. Vienk. burnos žiodikliai odontologijai (dydžiai: L, S, M)
Interne Kennung: 59
Los: LOT-0060
Titel: 60. Intranazalinės tarpinės naujagimiams:
Interne Kennung: 60
Los: LOT-0061
Titel: 61. Vienkartinė sistema, skirta žaizdos kraštų apsaugai chirurginių operacijų metu
Interne Kennung: 61
Los: LOT-0062
Titel: 62. Prailginimo linijas infuzinei terapijai suaugusiems (tamsios)
Interne Kennung: 62
Los: LOT-0063
Titel: 63. Antibakterinis filtras atsiurbėjui ,,Vacuson"
Interne Kennung: 63
Los: LOT-0064
Titel: 64. Išangės fistulių drenavimo rinkinys (Comfort drain)
Interne Kennung: 64
Los: LOT-0065
Titel: 65. Išangės fistulių gydymo rinkinys (FixCision)
Interne Kennung: 65
Los: LOT-0066
Titel: 66. Priemonės deguonies šaltiniui prie Aircon (Wilamed) drėkintuvo
Interne Kennung: 66
Los: LOT-0067
Titel: 67. Spaudimo matavimo kabelis
Interne Kennung: 67
Los: LOT-0068
Titel: 68. Enterinio maitinimo sistema Amika+ pompai
Interne Kennung: 68
Los: LOT-0069
Titel: 69. Multifunkcinis fiksatorius naujagimimas
Interne Kennung: 69
Los: LOT-0070
Titel: 70. Vienk. likvoro slėgio matuoklis
Interne Kennung: 70
Los: LOT-0071
Titel: 71. Kontūras naujagimiams ,,Resusci Flow" sistemai
Interne Kennung: 71
Los: LOT-0072
Titel: 72. Nosies kaniulės naujagimiams neinvazinei kvėpuojamajai terapijai medicinos prietaisui ,,Medin- NC3"
Interne Kennung: 72
Los: LOT-0073
Titel: 73. Šlapimo maišai su savaime užsiveriančia mėginių ėmimo anga
Interne Kennung: 73
Los: LOT-0074
Titel: 74. Vienkartiniai atsiurbėjo indai ,,Atom Infa Varmer" gavinimo staliukui
Interne Kennung: 74
Los: LOT-0075
Titel: 75. Enterinio maitinimo sistema Nutricia infinity pompai
Interne Kennung: 75
Los: LOT-0076
Titel: 76. Priemonės DPV aparatui ,,Puritan PB 560"
Interne Kennung: 76
Los: LOT-0077
Titel: 77. Baktericidinis filtras vakuumo aspiratoriams RVTM3
Interne Kennung: 77
Los: LOT-0078
Titel: 78. Vieno skersmens išsiplėtimo balionai: prievarčio, gaubtinės žarnos, tulžies latako.
Interne Kennung: 78
Los: LOT-0079
Titel: 79. Antgaliai otoskopui ,,Riester " NO.2110-203
Interne Kennung: 79
Los: LOT-0080
Titel: 80. Vienkartinis spaudimo daviklis PX260 ir sujungimo žarnelių sistema
Interne Kennung: 80