2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi wystawiania i przekazywania certyfikatów potwierdzających nabycie przez TAURON Gwarancji Pochodzenia Energii
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi wystawiania i przekazywania Klientom TAURON certyfikatów potwierdzających nabycie przez TAURON Gwarancji Pochodzenia Energii ze źródeł odnawialnych zgodnie z poniższymi warunkami: 1. TAURON dokonuje zakupu Gwarancji pochodzenia energii elektrycznej z odnawialnych źródeł na wskazany okres w wymaganych wolumenach i w formie Porozumień Transakcyjnych oraz przekazuje je do Wykonawcy, celem potwierdzania zakupu 2. Wykonawca wystawia Certyfikaty i przekazuje je Klientom TAURON w odpowiednich w terminach, 3. Wykonawca przekazuje certyfikaty na adres e–mail wskazanych przez TAURON Klientów zgodnie ze wzorem widomości e-mail i Certyfikatem oraz w terminie określonym w Umowie, 4. Dodatkowo Wykonawca zamieszcza Certyfikaty na wskazanym w Umowie serwerze wraz z udostępnieniem Klientom TAURON następujących funkcjonalności: możliwość podglądu, zapisanie lub wydruk Certyfikatu, 5. Wykonawca zobowiązuje się do organizowania, prowadzenia i nadzorowania Rejestru Gwarancji Pochodzenia obejmującego rejestrację zakupionych przez TAURON Gwarancji Pochodzenia Energii i Oświadczeń o Unieważnieniu Gwarancji Pochodzenia Energii.
Interne Kennung: PZP/TS/05484/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79996100 Aktenführung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi wystawiania i przekazywania Klientom TAURON certyfikatów potwierdzających nabycie przez TAURON Gwarancji Pochodzenia Energii ze źródeł odnawialnych, zgodnie z poniższymi warunkami: 1. TAURON dokonuje zakupu Gwarancji pochodzenia energii elektrycznej z odnawialnych źródeł na wskazany okres w wymaganych wolumenach i w formie Porozumień Transakcyjnych oraz przekazuje je do Wykonawcy, celem potwierdzania zakupu 2. Wykonawca wystawia Certyfikaty i przekazuje je Klientom TAURON w odpowiednich w terminach, 3. Wykonawca przekazuje certyfikaty na adres e–mail wskazanych przez TAURON Klientów zgodnie ze wzorem widomości e-mail i Certyfikatem oraz w terminie określonym w Umowie, 4. Dodatkowo Wykonawca zamieszcza Certyfikaty na wskazanym w Umowie serwerze wraz z udostępnieniem Klientom TAURON następujących funkcjonalności: możliwość podglądu, zapisanie lub wydruk Certyfikatu, 5. Wykonawca zobowiązuje się do organizowania, prowadzenia i nadzorowania Rejestru Gwarancji Pochodzenia obejmującego rejestrację zakupionych przez TAURON Gwarancji Pochodzenia Energii i Oświadczeń o Unieważnieniu Gwarancji Pochodzenia Energii.