2. Verfahren
Verfahren
Titel: Servicii curatenie in mijloace de transport
Beschreibung: Acordul cadru presupune servicii de curatenie si igienizare autobuze si spatii administrative in punctele de lucru conform specificatiilor caietului de sarcini. Entitatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari in a 12-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor. Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 20 Orice solicitare de clarificări trebuie transmisă în SEAP .
Interne Kennung: 12467/17.07.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Acordul cadru presupune servicii de curatenie si igienizare autobuze si spatii administrative in punctele de lucru conform specificatiilor caietului de sarcini.
Interne Kennung: 1