580475-2026 - Wettbewerb
Polen – Monitoren – Dostawa monitora wielkoformatowego
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa monitora wielkoformatowego
BeschreibungPostępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, na podstawie inż. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r., poz. 1320), zwanej dalej „ustawą Pzp”, przepisów wykonawczych wydanych na jej podstawie oraz Kodeksu Cywilnego. W zakresie nieuregulowanym niniejszą SWZ, zastosowanie mają przepisy ustawy Pzp. 2. Zamawiający, zgodnie z art. 139 ustawy Pzp , przewiduje odwróconą kolejność czynności, tj. może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona w zakresie braku podstaw wykluczenia.Zamawiający wykluczy Wykonawców, którzy podlegają wykluczeniu na podstawie przesłanek, o których mowa w art. 108 ust. 1 ustawy Pzp i art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz. U. z 2025 r. poz. 514) oraz art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczące środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 229 z 31.7.2014, str. 1), dalej: rozporządzenie 833/2014, w brzmieniu nadanym rozporządzeniem Rady (UE) 2022/576 w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczące środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuacje na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L111 z 8.4.2022 str. 1). 7. W przypadku wspólnego ubiegania się Wykonawców o udzielenie zamówienia Zamawiający bada, czy nie zachodzą podstawy wykluczenia wobec każdego z tych Wykonawców. 8. Jeżeli Wykonawcy zamierza powierzyć wykonanie części zamówienia Podwykonawcy, Zamawiający zbada, czy nie zachodzą wobec tego Podwykonawcy podstawy wykluczenia, które zostały przewidziane względem Wykonawcy. 9. Zamawiający, przed wyborem najkorzystniejszej oferty, wezwie Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 10 dni, aktualnych na dzień złożenia podmiotowych środków dowodowych:1)brak podstaw wykluczenia: a)informacji z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 1, 2 i 4 ustawy Pzp, sporządzonej nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem; b)Wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów, z innym Wykonawcą, który złożył odrębną ofertę albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty niezależnie od innego Wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej; oświadczenie należy sporządzić na formularzu o treści zgodnej z treścią Załącznika nr 5 do SWZ; c)oświadczenia dotyczące aktualności informacji zawartych w formularzu JEDZ, sporządzony na formularzu o treści zgodnej z treścią Załącznika nr 7 SWZ.
Interne KennungSZPiZ.261.14.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33195100 Monitoren
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa monitora wielkoformatowego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduję się w Załączniku nr 2 do SWZ. Zamawiający przewiduje zamówienia opcjonalne na zasadach określonych w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 3 do SWZ.
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje zamówienia opcjonalne na zasadach określonych w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 3 do SWZ