2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udzielenie prawa do użytkowania i serwisu oprogramowania narzędziowego (licencje w modelu subskrypcyjnym) oraz zapewnienie godzin konsultacyjnych oraz godzin na zadania dodatkowe.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest „Udzielenie prawa do oprogramowania narzędziowego na okres 48 miesięcy (licencje w modelu subskrypcyjnym) wraz ze świadczeniem Usług Wsparcia oraz zapewnienie godzin na Zadania dodatkowe”. Przedmiotem zamówienia, są produkty ICT, usługi ICT oraz procesy ICT w rozumieniu ustawy z dnia 5 lipca 2018 roku o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa (t.j. Dz. U. z 2026 r., poz. 20 ze zm., dalej: „KSC”). Przedmiot zamówienia podzielony jest na następujące części: Część A – przedłużenie subskrypcji na posiadane Oprogramowanie narzędziowe do monitorowania i zarządzania bazą danych DB2 wraz ze świadczeniem Usług wsparcia lub dostawa oprogramowania równoważnego wraz ze wsparciem w modelu subskrypcyjnym, na okres 48 miesięcy oraz zapewnienie godzin na Zadania dodatkowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do Projektowanych postanowień umowy, które stanowią Załącznik nr 2A do SWZ. Część B – przedłużenie subskrypcji na posiadane oprogramowanie narzędziowe podstawowej funkcjonalności DB2 oraz RACF wraz ze świadczeniem Usług wsparcia lub dostawa oprogramowania równoważnego wraz ze wsparciem w modelu subskrypcyjnym, na okres 48 miesięcy oraz zapewnienie godzin na Zadania dodatkowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do Projektowanych postanowień umowy, które stanowią Załącznik nr 2B do SWZ. Część C – przedłużenie subskrypcji na posiadane oprogramowanie narzędziowe do automatyzacji zadań na platformie mainframe wraz ze świadczeniem Usług wsparcia lub dostawa oprogramowania równoważnego wraz ze wsparciem w modelu subskrypcyjnym, na okres 48 miesięcy oraz zapewnienie godzin na Zadania dodatkowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do Projektowanych postanowień umowy, które stanowią Załącznik nr 2C do SWZ. Dla części A, części B oraz części C zamówienia: 1) Wykonawca dostarczy Zamawiającemu w terminie 5 dni roboczych od dnia zawarcia Umowy drogą elektroniczną na adres email Zamawiającego niezbędne dane dostępowe, umożliwiające realizację przedmiotu Umowy, w tym pobranie przez Zamawiającego Oprogramowania lub oprogramowania równoważnego; 2) Wykonawca udzieli licencji w modelu subskrypcyjnym na Oprogramowanie lub oprogramowanie równoważne na okres 48 miesięcy, od dnia dostarczenia danych dostępowych, o których mowa w pkt. 1), ale nie wcześniej niż od dnia 21.10.2026 roku: Dla 891 MSU nie wcześniej niż od dnia 21.10.2026 r. do dnia 30.10.2027 r.; Dla 3450 MSU od dnia 31.10.2027 r. do dnia upływu 48 miesięcy od dnia aktywacji Subskrypcji; 3) Wykonawca będzie świadczyć Usługi Wsparcia na Oprogramowanie lub oprogramowanie równoważne, Zadania dodatkowe w okresie obowiązywania Subskrypcji Oprogramowania lub oprogramowania równoważnego. Zamawiający przewiduje udzielenie zamówienia uzupełniającego w maksymalnej wysokości: - dla Części A – 17% wartości zamówienia podstawowego, - dla Części B – 32% wartości zamówienia podstawowego, - dla Części C – 17% wartości zamówienia podstawowego, w zakresie dostawy oprogramowania, zgodnego z jego przedmiotem i polegającego na powtórzeniu dodatkowych dostaw np. związanych z potrzebą uzupełnienia funkcjonalności oprogramowania będącego przedmiotem zamówienia podstawowego lub polepszenia działania oprogramowania będącego przedmiotem zamówienia podstawowego, objęcia obsługą nowych obszarów zamawiającego (np. dodatkowy moduł do monitorowania nie objętego wcześniej systemu). Zamówienie uzupełniające zostanie udzielone na warunkach tożsamych z zamówieniem podstawowym.
Interne Kennung: 993200.271.046.2026-DZP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software, 72611000 Technische Computerunterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część A – przedłużenie subskrypcji na posiadane Oprogramowanie narzędziowe do monitorowania i zarządzania bazą danych DB2 wraz ze świadczeniem Usług wsparcia lub dostawa oprogramowania równoważnego wraz ze wsparciem w modelu subskrypcyjnym.
Beschreibung: Część A – przedłużenie subskrypcji na posiadane Oprogramowanie narzędziowe do monitorowania i zarządzania bazą danych DB2 wraz ze świadczeniem Usług wsparcia lub dostawa oprogramowania równoważnego wraz ze wsparciem w modelu subskrypcyjnym, na okres 48 miesięcy oraz zapewnienie godzin na Zadania dodatkowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do Projektowanych postanowień umowy, które stanowią Załącznik nr 2A do SWZ.
Interne Kennung: Cześć A
Los: LOT-0002
Titel: Część B – przedłużenie subskrypcji na posiadane oprogramowanie narzędziowe podstawowej funkcjonalności DB2 oraz RACF wraz ze świadczeniem Usług wsparcia lub dostawa oprogramowania równoważnego wraz ze wsparciem w modelu subskrypcyjnym.
Beschreibung: Część B – przedłużenie subskrypcji na posiadane oprogramowanie narzędziowe podstawowej funkcjonalności DB2 oraz RACF wraz ze świadczeniem Usług wsparcia lub dostawa oprogramowania równoważnego wraz ze wsparciem w modelu subskrypcyjnym, na okres 48 miesięcy oraz zapewnienie godzin na Zadania dodatkowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do Projektowanych postanowień umowy, które stanowią Załącznik nr 2B do SWZ.
Interne Kennung: Cześć B
Los: LOT-0003
Titel: Część C – przedłużenie subskrypcji na posiadane oprogramowanie narzędziowe do automatyzacji zadań na platformie mainframe wraz ze świadczeniem Usług wsparcia lub dostawa oprogramowania równoważnego wraz ze wsparciem w modelu subskrypcyjnym.
Beschreibung: Część C – przedłużenie subskrypcji na posiadane oprogramowanie narzędziowe do automatyzacji zadań na platformie mainframe wraz ze świadczeniem Usług wsparcia lub dostawa oprogramowania równoważnego wraz ze wsparciem w modelu subskrypcyjnym, na okres 48 miesięcy oraz zapewnienie godzin na Zadania dodatkowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do Projektowanych postanowień umowy, które stanowią Załącznik nr 2C do SWZ.
Interne Kennung: Cześć C