580484-2026 - Ergebnis
Ungarn – Reparatur und Wartung von Einrichtungen in Gebäuden – Ingatlan üzemeltetés és gondoki feladatok ellátása
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ingatlan üzemeltetés és gondoki feladatok ellátása
Beschreibung: Ingatlan üzemeltetés és gondoki feladatok ellátása az Országos Atomenergia Hivatal által üzemeltetett ingatlanban, 18 + 18 hónapra. A két címen szereplő épület (1036 Budapest, Fényes Adolf u. 4. és 1036 Budapest, Pacsirtamező út 17.) egy egységes épületkomplexumot alkot.
Vorherige Bekanntmachung: 086055-2026
Interne Kennung: EKR001666432025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Az értékelési szempontokat lásd a hirdetmény BT-540 mezőiben (a felhívás II.2.5. pontjában).
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50700000 Reparatur und Wartung von Einrichtungen in Gebäuden
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Vállalkozási szerződés ingatlan-üzemeltetési és gondoki feladatok ellátására az Országos Atomenergia Hivatal által üzemeltetett ingatlanban, 18 + 18 hónapra. Üzemeltetési, gondnoki és karbantartási feladattal érintett területek meghatározása: — 2 211 m2 kültéri terület és 5476 m2 nettó alapterületű épületek folyamatos üzemeltetése és karbantartása, — 2 211 m2 kültéri terület és 5476 m2 helyiségek kártevő-mentesítése, — 544,6 m2 járda síkosság-mentesítése: — 1036 Budapest, Fényes Adolf u. 4. - 128 m2 járda felület + kocsi behajtó, — 1036 Budapest, Pacsirtamező út 17. - 46 m2, járda felület + kocsi behajtó, — 1036 Budapest, Fényes Adolf u. 4. - udvari járda felület 51 m2, — 1036 Budapest, Pacsirtamező út 17. - udvari parkoló felületek - 320 m2. Átalánydíjas feladatok különösen: — 24 órás diszpécserszolgálat, ügyelet, — épületek, építmények, helyiségek és az azokban lévő gépészeti és elektromos rendszerek, valamint telken belüli közművek, környezetvédelmi műtárgyak és tűzvédelmi szerkezetek általános üzemeltetése, karbantartása, — biztonságtechnikai rendszerek, kamera- és beléptetőrendszerek üzemeltetése és karbantartása, — ingatlankataszter/nyilvántartás karbantartása, — telephely kártevő-mentesítése, — telephely hó-és síkosság-mentesítése, — költöztetési szolgáltatás. Óradíjas elszámolású feladatok különösen: — Általános épületüzemeltetésben és karbantartásban részvevő szakmunkások rezsióradíj, — Sorompók, motoros kapuk, tolóajtók, beléptető villák javítása esetén szakmunkás rezsióradíj, — Liftek javítása esetén szakmunkás rezsióradíj, — Biztonságtechnikai berendezések javítása esetén szakmunkás rezsióradíj, — Rovar és rágcsálóírtás szakmunkás rezsióradíj, — Hó- és síkosságmentesítésben résztvevő segédmunkás óradíj, — Költöztetési rezsióradíj, — Mérnöki rezsióradíj. Szolgáltatással kapcsolatos részletes elvárások a Műszaki leírásban szerepelnek. A Műszaki leírásban megadott mennyiségi adatok a szerződés időszaka alatt +/- 15 %-kal eltérhetnek.
Interne Kennung: EKR001666432025/1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste, 51500000 Installation von Maschinen und Geräten, 51700000 Installation von Feuerschutzausrüstung, 51900000 Installation von Lenk- und Steuersystemen, 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen, 98341140 Hausmeisterdienste