2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zajištění IT služeb
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky (dále jen „veřejná zakázka“) je poskytování komplexních IT služeb pro Domov pro seniory Elišky Purkyňové (DSEP). Služby zahrnují správu celé IT infrastruktury, zahrnující servery, sítě, pracovní stanice, software, databáze a interní aplikace. Dále pak podporu při nákupech, údržbu tiskáren, správu webu a e-mailu, podporu multimédií a kamerových systémů, zajištění souladu s GDPR, školení zaměstnanců a podporu IT provozu 24/7. Služby jsou rozděleny na paušální (pravidelné) a doplňkové – nadstandardní a mimořádné, hrazené hodinově. Poptávána je pravidelná fyzická přítomnost technika v objektu DSEP i vzdálená podpora. Součástí plnění je také plán dalšího rozvoje IT a digitalizace zadavatele.
Interne Kennung: D74/OR/0002/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 32420000 Netzausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 001