See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa etykiet samoprzylepnych
Beschreibung: Zakup i dostawa etykiet samoprzylepnych w liczbie 4 329 000 szt. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia zawarte zostały w Projektowanych Postanowieniach Umowy, stanowiące Załącznik nr 2 SWZ. Opis i parametry techniczne przedmiotu zamówienia, stanowią Załącznik nr 5 do SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 279633-2026
Interne Kennung: 993200.271.008.2026-DZP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30192800 Selbstklebende Etiketten
5. Los
Los: LOT-0001