580521-2026 - Vorankündigung – Direktvergabe
Polen – Lagerhaltung – Usługa magazynowania zapasów agencyjnych benzyny silnikowej w ilości do 29 000 m3 - KAWERNY
Freiwillige Ex-ante-Transparenzbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługa magazynowania zapasów agencyjnych benzyny silnikowej w ilości do 29 000 m3 - KAWERNY
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest odpłatne świadczenie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego usługi magazynowania zapasów agencyjnych benzyny silnikowej w ilości 29 000,000 m3 w celu wypełnienia dyspozycji art. 3 ust. 2 pkt 2 ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o zapasach ropy naftowej, produktów naftowych i gazu ziemnego oraz zasadach postępowania w sytuacjach zagrożenia bezpieczeństwa paliwowego państwa oraz zakłóceń na rynku naftowym (Dz. U. z 2026 r. poz. 599).
Interne KennungBPzp.271.73.2026
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63122000 Lagerhaltung
5. Los
LosLOT-0001