580524-2025 - Ergebnis
Tschechien – Möbel – PL Šternberk – modernizace akutního oddělení – vnitřní vybavení
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPL Šternberk – modernizace akutního oddělení – vnitřní vybavení
BeschreibungPředmět plnění veřejné zakázky bude realizován na základě uzavřených smluv o dílo, na jejímž základě bude provedena dodávka vnitřního vybavení, a to nábytku a gastro zařízení v objektu akutního psychiatrického oddělení v areálu Psychiatrické léčebny Šternberk. Zakázka je rozdělena na dvě části: Část A - PL Šternberk – modernizace akutního oddělení – dodávka nábytku Část B - PL Šternberk – modernizace akutního oddělení – dodávka gastro zařízení
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192120 Krankenhausbetten, 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen, 39200000 Ausstattung und Zubehör, 45421150 Bautischlerei-Einbauarbeiten ohne Metall, 39221000 Kücheneinrichtungen, 39141000 Küchenmöbel, 39312000 Ausrüstung für die Zubereitung von Speisen
5. Los
LosLOT-0001
TitelČást A - PL Šternberk – modernizace akutního oddělení – dodávka nábytku
BeschreibungPředmět plnění veřejné zakázky bude realizován na základě uzavřených smluv o dílo, na jejímž základě bude provedena dodávka nábytku v objektu akutního psychiatrického oddělení v areálu Psychiatrické léčebny Šternberk. Část A - PL Šternberk – modernizace akutního oddělení – dodávka nábytku
Interne KennungČást A
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen, 33192120 Krankenhausbetten, 39200000 Ausstattung und Zubehör, 45421150 Bautischlerei-Einbauarbeiten ohne Metall
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel určí termín pro zaměření a termín dodávky a montáže nábytku v závislosti na připravenosti stavby.
LosLOT-0002
TitelČást B - PL Šternberk – modernizace akutního oddělení – dodávka gastro zařízení
BeschreibungPředmět plnění veřejné zakázky bude realizován na základě uzavřené smluvy o dílo, na jejímž základě bude provedena dodávka gastro zařízení v objektu akutního psychiatrického oddělení v areálu Psychiatrické léčebny Šternberk z dotačně podpořeného projektu. Část B - PL Šternberk – modernizace akutního oddělení – dodávka gastro zařízení
Interne KennungČást B
Haupteinstufung (cpv): 39221000 Kücheneinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39141000 Küchenmöbel, 39312000 Ausrüstung für die Zubereitung von Speisen