2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gymnázium a Jazyková škola Zlín – sportovní hala – dodavatel stavby
Beschreibung: Účelem této veřejné zakázky je demolice a likvidace stávající budovy a zpevněných ploch. Na tyto práce je vydané Rozhodnutí o odstranění stavby. PŘEDMĚT VEŘEJNÉ ZAKÁZKY Nově budované objekty: Budova sportovní haly: Nová stavba sportovní haly gymnázia nahrazuje předešlou budovu na přibližně stejné pozici a bude propojena s budovou školy spojovacím krčkem na severní straně objektu. Navrhovaný objekt je dvoupodlažní, částečně zapuštěný pod svažitý terén. Dělí se na 1.PP a 1.NP. Do severovýchodní části zázemí jsou situovány sekundární šatny vyučujících, záchody včetně imobilního, úklidová místnost, místnost technologie, výtah a objektové schodiště. V jihovýchodní části zázemí se nalézají 4 šatny sportovců, každá s vlastním záchodem, umývárnou a sprchami. Dvě ze 4 šaten se sprchami jsou uzpůsobeny pro imobilní sportovce. Podél severní fasády objektu se táhne dvoustupňová tribuna s průběžnými lavicemi. Po celé délce západní fasády jsou umístěny nářaďovny a úklidová místnost haly. V 1.NP jsou místnosti posilovny, přípravny běžecké dráhy a vlastní běžecká dráha. Tato je částečně na konzolách, částečně zavěšena na ocelových táhlech a kopíruje půdorysnou pozici divácké tribuny v 1.PP. Půdorys 1.NP je doplněn pohotovostním WC v provedení pro imobilní, úklidovou místností, místností EPS a místností UPS. Objektové schodiště je po výšce zakončeno podestou s výstupem na plochou střechu objektu. Střecha slouží čistě technickému vybavení objektu – jsou zde za protihlukovou stěnou umístěny technologické jednotky. Inženýrské objekty: - Přípojka jednotné kanalizace a areálové rozvody s retencí Dále se vybudují nové zpevněné plochy, sadové úpravy.
Interne Kennung: VZ/2026/6/140/04
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45110000 Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten, 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 37420000 Ausrüstungen für Turnhallen, 39100000 Möbel, 39200000 Ausstattung und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001