See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup nowych pojazdów dostawczych i brygadowych o DMC pow. 3,5 t dla potrzeb Oddziałów PGE Dystrybucja S.A.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa samochodów dostawczych i brygadowych o DMC pow. 3,5 t dla potrzeb dla Oddziałów PGE Dystrybucja S.A. z podziałem na dwie części: Cześć nr 1: 40 szt. Część nr 2: 2 szt.
Vorherige Bekanntmachung: 196975-2026
Interne Kennung: POST/DYS/OR/GZ/00253/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup nowych pojazdów brygadowych o DMC pow. 3,5 t dla potrzeb Oddziałów PGE Dystrybucja S.A.
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest dostawa nowych pojazdów brygadowych o DMC pow. 3,5 t dla potrzeb Oddziałów PGE Dystrybucja S.A.
Interne Kennung: Część nr 1
Menge: 40 Stück
Los: LOT-0002
Titel: Zakup nowych pojazdów dostawczych o DMC pow. 3,5 t dla potrzeb Oddziałów PGE Dystrybucja S.A.
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest dostawa nowych pojazdów dostawczych o DMC pow. 3,5 t dla potrzeb Oddziałów PGE Dystrybucja S.A.
Interne Kennung: Część nr 2
Menge: 2 Stück