580562-2026 - Ergebnis
Litauen – Kombiwagen und Limousinen – Lengvųjų (M1 klasės) egzaminavimo automobilių veikos nuoma
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Lengvųjų (M1 klasės) egzaminavimo automobilių veikos nuoma
Beschreibung: Perkančioji organizacija siekia įsigyti lengvuosius (M1 klasės) automobilius, skirtus egzaminavimui, atitinkančius pirkimo sąlygų 1 priede "Techninė specifikacija" ir pirkimo sąlygų 2 priedo "Pasiūlymo forma" priede "Siūloma kaina ir duomenys pasiūlymui įvertinti" keliamus reikalavimus. Pirkimo objektas skaidomas į 2 pirkimo objekto dalis, pagal automobilių transmisijos tipą: I pirkimo objekto dalis - Lengvųjų (M1 klasės) automobilių su mechanine transmisija veiklos nuoma (20 vnt.). II pirkimo objekto dalis - Lengvųjų (M1 klasės) automobilių su automatine transmisija veiklos nuoma (1 vnt.).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34111000 Kombiwagen und Limousinen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Lengvųjų (M1 klasės) automobilių su mechanine transmisija veiklos nuoma
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Lengvųjų (M1 klasės) automobilių su automatine transmisija veiklos nuoma
Interne Kennung: 2