2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa aparatury badawczej do jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa aparatury badawczej do jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. 2. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawarte jest w dokumencie ,,Formularz opis przedmiotu zamówienia” - Załącznik nr 1 do SWZ, będący jednocześnie formularzem cenowym.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część nr 1
Beschreibung: Inkubator CO2 do hodowli komórkowych struktur 3D wraz z dodatkowym wyposażeniem- 1 szt.
Los: LOT-0002
Titel: część nr 2
Beschreibung: Zamrażarka niskotemperaturowa do -86°C wraz z wyposażeniem i systemem awaryjnego podtrzymania temperatury CO2 back-up – 1 szt.
Los: LOT-0003
Titel: część nr 3
Beschreibung: Oscyloskop cyfrowy – 1 szt.
Los: LOT-0004
Titel: część nr 4
Beschreibung: System bioreaktorów laboratoryjnych do ilościowej analizy wytwarzanego biogazu wraz z oprogramowaniem - 1 szt.