580585-2026 - Wettbewerb
Polen – Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie – Dostawa energii elektrycznej na potrzeby Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie w roku 2027.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa energii elektrycznej na potrzeby Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie w roku 2027.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: Dostawa energii elektrycznej w rozumieniu ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. - Prawo energetyczne (t.j. Dz. U. z 2026 r. poz. 43 z późn. zm. – dalej jako PE) na rzecz Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.
Interne KennungFZZ.200.20.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa energii elektrycznej na potrzeby Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie w roku 2027
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej w rozumieniu ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. - Prawo energetyczne (t.j. Dz. U. z 2026 r. poz. 43 z późn. zm. – dalej jako PE) na rzecz Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.