2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Modernizacja i wyposażenie pomieszczeń dziennej opieki długoterminowej w Powiatowym Centrum Zdrowia Sp. z o.o. w Otwocku w ramach projektu „Blisko domu, w ciągu dnia – dzienna opieka długoterminowa w Powiatowym Centrum Zdrowia Sp. z o.o. w Otwocku””
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż, instalacja i uruchomienie wyposażenia medycznego, niemedycznego oraz infrastruktury teleinformatycznej przeznaczonych do pomieszczeń dziennej opieki długoterminowej w Powiatowym Centrum Zdrowia Sp. z o.o. w Otwocku, wraz z wykonaniem towarzyszących prac modernizacyjnych niezbędnych do prawidłowego montażu, uruchomienia i użytkowania dostarczonego wyposażenia. 2. Zamówienie jest realizowane w ramach projektu pn. „Blisko domu, w ciągu dnia – dzienna opieka długoterminowa w Powiatowym Centrum Zdrowia Sp. z o.o. w Otwocku”, współfinansowanego ze środków programu Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021–2027, Priorytet V „Fundusze Europejskie dla wyższej jakości życia na Mazowszu”, Działanie 5.6 „Ochrona zdrowia”, nr projektu FEMA.05.06-IP.01-0BEL/25.
Interne Kennung: 19/PN/2026/BK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy PZP
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 32420000 Netzausrüstung, 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Modernizacja i wyposażenie pomieszczeń dziennej opieki długoterminowej w Powiatowym Centrum Zdrowia Sp. z o.o. w Otwocku w ramach projektu „Blisko domu, w ciągu dnia – dzienna opieka długoterminowa w Powiatowym Centrum Zdrowia Sp. z o.o. w Otwocku
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż, instalacja i uruchomienie wyposażenia medycznego, niemedycznego oraz infrastruktury teleinformatycznej przeznaczonych do pomieszczeń dziennej opieki długoterminowej w Powiatowym Centrum Zdrowia Sp. z o.o. w Otwocku, wraz z wykonaniem towarzyszących prac modernizacyjnych niezbędnych do prawidłowego montażu, uruchomienia i użytkowania dostarczonego wyposażenia. 2. Zamówienie jest realizowane w ramach projektu pn. „Blisko domu, w ciągu dnia – dzienna opieka długoterminowa w Powiatowym Centrum Zdrowia Sp. z o.o. w Otwocku”, współfinansowanego ze środków programu Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021–2027, Priorytet V „Fundusze Europejskie dla wyższej jakości życia na Mazowszu”, Działanie 5.6 „Ochrona zdrowia”, nr projektu FEMA.05.06-IP.01-0BEL/25. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w następujących dokumentach: 1) Opisie wymagań funkcjonalnych i technicznych dotyczących prac modernizacyjnych towarzyszących dostawie wyposażenia, stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ; 2) Formularzu asortymentowo-cenowym, zawierającym wykaz i wymagane ilości wyposażenia, stanowiącym Załącznik nr 2A do SWZ; 3) Opisie wymaganych parametrów technicznych wyposażenia, stanowiącym Załącznik nr 2B do SWZ. 4) Projektowane postanowienia umowy stanowią Załącznik nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: Modernizacja i wyposażenie pomieszczeń dziennej opieki długoterminowej w Powiatowym Centrum Zdrowia Sp. z o.o. w Otwocku w ramach projektu „Blisko domu, w ciągu dnia – dzienna opieka długoterminowa w Powiatowym Centrum Zdrowia Sp. z o.o. w Otwocku