580595-2025 - Wettbewerb
Polen – Planungsleistungen im Bauwesen – Opracowanie dokumentacji projektowej sieci wodociągowej wraz z przyłączami w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „3-07-22-098-0 - Swarzędz - sieć wodociągowa w ulicach Paderewskiego i Kasprowicza”.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOpracowanie dokumentacji projektowej sieci wodociągowej wraz z przyłączami w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „3-07-22-098-0 - Swarzędz - sieć wodociągowa w ulicach Paderewskiego i Kasprowicza”.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej sieci wodociągowej wraz z przyłączami w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „3-07-22-098-0 - Swarzędz - sieć wodociągowa w ulicach Paderewskiego i Kasprowicza”.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest opracowanie projektu zgodnie z obowiązującym Prawem Budowlanym, Rozporządzeniem Ministra Rozwoju i Technologii z dnia 20 grudnia 2021r. w sprawie szczegółowego zakresu i formy dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych oraz programu funkcjonalno-użytkowego (dokumentacji projektowej obejmującej projekt zagospodarowania terenu, architektoniczno-budowlany i techniczny) dla budowy i wymiany sieci wodociągowej wraz z przyłączami w miejscowości Swarzędz w ramach zadania inwestycyjnego: 3-07-22-098-0 – Swarzędz – sieć wodociągowa w ulicach Paderewskiego i Kasprowicza wraz z uzyskaniem prawomocnej decyzji pozwolenia na budowę (Zamawiający dopuszcza uzyskanie decyzji pozwolenia na budowę w formie elektronicznej. To czy pozwolenie na budowę będzie uzyskiwane w formie papierowej czy elektronicznej pozostaje do decyzji Wykonawcy), oraz pełnienie nadzoru autorskiego w fazie realizacji robót wykonywanych na podstawie dokumentacji stanowiącej przedmiot zamówienia od dnia zawarcia umowy z Wykonawcą robót budowlanych do podpisania protokołu odbioru końcowego tych robót.
Interne KennungZ/55/2025
Optionen
Beschreibung der Optionennie dotyczy