2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Przetworzenie odpadów komunalnych z podziałem na części i opcją”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Przetworzenie poprzez odzysk (R) lub unieszkodliwienie (D) następujących odpadów komunalnych dostarczonych do Wykonawcy przez Zamawiającego:. Szczegółowe wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia, w tym określenie terminu jego realizacji, zawarte są w Części II SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. Opis przedmiotu zamówienia: Część I: Przetworzenie odpadów o kodzie 15 01 06 , Część II: Przetworzenie odpadów o kodzie 20 03 07, Część III: Przetworzenie odpadów o kodach 17 09 04, 17 01 07, 17 01 01.
Interne Kennung: ZZP.271.6.2025/P
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia i skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Przetworzenie odpadów komunalnych o kodzie 15 01 06
Beschreibung: Przetworzenie odpadów komunalnych o kodzie 15 01 06 w ilości 615 Mg
Interne Kennung: ZZP.271.6.2025/P1
Menge: 615 Tonnen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Przedmiotem opcji jest przetworzenie odpadów komunalnych danego rodzaju (frakcji) w maksymalnym terminie do czterech miesięcy od dnia zakończenia realizacji zamówienia podstawowego, przy czym maksymalna wartość opcji wynosi zł netto (dla każdej Części). Dla części I: 104 147,60 zł
Los: LOT-0002
Titel: 2.Przetworzenie odpadów komunalnych o kodzie 20 03 07
Beschreibung: Przetworzenie odpadów komunalnych o kodzie 20 03 07 w ilości 350 Mg
Interne Kennung: ZZP.271.6.2025/P2
Menge: 350 Tonnen
Beschreibung der Optionen: Przedmiotem opcji jest przetworzenie odpadów komunalnych danego rodzaju (frakcji) w maksymalnym terminie do czterech miesięcy od dnia zakończenia realizacji zamówienia podstawowego, przy czym maksymalna wartość opcji wynosi zł netto (dla każdej Części). Dla części II: 84 000,00 zł
Los: LOT-0003
Titel: 3.Przetworzenie odpadów komunalnych o kodzie 17 09 04, 17 01 07, 17 01 01,
Beschreibung: Przetworzenie odpadów komunalnych o kodzie 17 09 04, 17 01 07, 17 01 01, w ilości 210 Mg
Interne Kennung: ZZP.271.6.2025/P3
Menge: 210 Tonnen
Beschreibung der Optionen: Przedmiotem opcji jest przetworzenie odpadów komunalnych danego rodzaju (frakcji) w maksymalnym terminie do czterech miesięcy od dnia zakończenia realizacji zamówienia podstawowego, przy czym maksymalna wartość opcji wynosi zł netto (dla każdej Części). Dla części III :52 479,00 zł