580602-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen – VZ 50.26 Zpracování projektové dokumentace „Výměna VZT v objektu G-CENTRUM, Ostrava-Zábřeh“
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVZ 50.26 Zpracování projektové dokumentace „Výměna VZT v objektu G-CENTRUM, Ostrava-Zábřeh“
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je zpracování projektové dokumentace v úrovni pro provádění stavby (DPS) na akci “Výměna rozvodů VZT v objektu G-CENTRUM, Ostrava-Zábřeh“. Cílem je provedení výměny a úpravy rozvodů VZT vč. vzduchotechnických jednotek s doplněním zdroje chladu, s novým napojením na systém MaR. V projektové dokumentaci by měl být zpracován návrh na výměnu VZT s ohledem na současné užívání objektu tak, aby nucené větrání a jeho ovládání odpovídalo současným požadavkům a obsluha a provoz zařízení byly komfortní.
Interne KennungVZ 50.26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
LosLOT-0001